Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a lehető legjobb és legross...

Mi a lehető legjobb és legrosszabb dolog ami most történhetne most veled?

Figyelt kérdés
Személyes dologra gondolok, nem Világháború, vírus, stb.
2016. nov. 25. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Legrosszabb megtörtént. De volt annál is rosszabb. Legjobb? Még élek,gondolkodni is tudok. Ez a legjobb.:)
2016. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Legjobb ha megtalálnám ikerlángom.

Nem rudok legrosszabbat. Mind kb semmis.

2016. nov. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Most le fognak pontozni nagyon, de leírom.

A héten minden összejött nekem. Nagyon jó üzletet kötöttem, amiért két éve dolgoztam. Emiatt a cégtől kaptam egy csekély kis fizetésemelést, és minden évben egy hét fizetett nyaralást Sikerült áttörést elérnem egy otthoni projektemmel. Összejöttem egy gyönyörű nővel. Már csak egy dolog van hátra, mégpedig az hogy a hétvégén lévő sportversenyen hogy teljesítek. De ezen semmi se múlik. Természetesen győzni megyek oda, de ha nem érek el helyezést akkor sem tudja elrontani a jókedvem.

2016. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Legjobb: ha visszatérne hozzám az egyetlen nő, akit képes vagyok teljes szívemből szeretni.

Legrosszabb: ugyanez, mert nem érdemelné meg, elveszíteném a méltóságomat, felborítaná a jelenlegi életemet.

2016. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

legjobb: nyerek a lottón hétvégén

legrosszabb: megáll a szívem és meghalok

2016. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

legjobb: ha kiderülne, hogy azok a problémák, amiket gondolok magamról csak az én fejemben léteznek, és nem kell mindentől félni

legrosszabb: ha mondjuk kirúgnának avgy meghalnának a családtagjaim

2018. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha édesapám meggyógyulna a rákból legrosszabb, ha nem.
2021. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!