Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a bosszúról?

Mi a véleményetek a bosszúról?

Figyelt kérdés

26/F

Mindig azt gondoltam, hogy a bosszú kicsinyes, de talán most kezd megváltozni a véleményem, hagyjuk, hogy miért. Kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2016. nov. 27. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
csúnya dolog de én alkalmazom... jobb a lelkemnek
2016. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem old meg semmit, csak a dühöt vezeti le,de attól még a probléma nincs megoldva.
2016. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Édes a bosszú. Alkalmazom, nem hagyom, hogy bárki is bántson engem és hogy azt gondolja, hogy árthat nekem. A dupláját adom vissza. Nem lényegtelen emberkéknek, azokra nem szánok egy percet sem az életemből, hanem akik közel állnak hozzám és úgy bántani akarnak. Megmutatom, hogy velem nem érdemes szórakozni, mert ők rosszabbul járnak.
2016. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Ésszerűtlen.

Nem gondolkodásra utal.

2016. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Szemet szemért , fogat fogért :D Amíg nem mész át egy határon addig belefér :D
2016. nov. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Kérdés, hogy mit értünk bosszú alatt. Kiskaliberű visszavágást vagy a másik tönkretételét.

Nekem egyik munkahelyemen egy kollégám 2 alkalommal is módfelett megalázott a többiek előtt, másodszorra az utolsó munkahetemen. Pár évre rá egy újságcikkben láttam Karácsony környékén, hogy sajnáltatja magát a családjával. A cikk Facebook-felületén megkommenteltem egy kicsit. Ez szerintem még belefér. :)

Viszont rendesen kárt okozni csak akkor, ha ő is ezt tette veled.

2016. nov. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincs vele baj.
2016. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkit felpontozok.


Fél év telt el azóta, hogy kiírtam ezt a kérdést, de igazából még mindig aktuális, mert még nem léptem semmit. A probléma, amit meg szeretnék bosszulni (vagy nem), olyan jellegű, hogy évekre haza vágta a karrierem, úgy tűnik a lelkem is, és így közvetve a magánéletem is.

2017. máj. 20. 03:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!