Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok a bosszurol?

Ti mit gondoltok a bosszurol?

Figyelt kérdés

Ha valakit evekig bantottak lelkileg, szandekosan, nem torodve a masikkal, beletapostak ahol tudtak, akkor visszaadnatok neki, ha lehetoseget nyilna ra?

Lehet hogy nem szep dolog ilyeneken gondolkodni, de talan koszonheto ez a horoszkopomnak is, en soha nem tudtam semmit annyiban hagyni, ha artottak nekem.

Normalis dolog hogy most en azt akarom hogy akkor szenvedjen vegre az aki ezt tette velem?

Nem hiszek abban hogy mindenki megkapja amit erdemel. Sajnos tapasztalom hogy ez nem igy van.

Rossz ember vagyok ettol?


2013. okt. 9. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
engem is bántottak folyton, viszont én nem tettem ellene semmit, kivéve egy-két esetet amikor már k_rvára elegem volt, sokat fantáziálok arról amúgy hogy szarrá vernék mindenkit aki ezt tette velem, de inkább túlléptem az egészen, azóta sok idő eltelt, már magabiztosabb lettem, ha valaki piszkálni merne tuti nem hagynám annyiba, de ez nem a bosszú miatt hanem azért mert ha hagyom magam akkor rászállnak, illetve az illető egoja is növekszik, ha nem hagyom magam akkor majd meggondolja legközelebb kibe kössön bele
2013. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, amikor ok nélkül folyamatosan bántottak lelkileg. Nem kívántam nekik rosszat, mert elkerültem abból a közösségből és onnantól igyekeztem őket elfelejteni. Viszont, ahogy később hallottam idővel mindenkit elég komolyan megbüntetett a sors közülük. Az egyik lány, aki a legtöbbet bántott, például elütötte egy autó és teljesen szétroncsolódott az arca.
2013. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem egy volt barátom bánt szörnyen, fizikailag nem bántott, de lelki nyomorékot csinált belőlem és ehhez a mai napig kedvesen vigyorog, ő nem érti miről beszélek. Iszonyatos hazugságokat adott be nekem, minden csajt megpróbált felszedni a környékemen, magát áldozatnak beállítva, mindegy, hosszú. Kiderült róla, hogy rengeteg lányból csinált nagyon hülyét, összefogtunk mi, átvert lányok és akinek csak lehetett szóltunk, hogy vigyázzon vele. Néha-néha ránéztünk a falára, ha láttuk, hogy új lányokat szédít, akkor azokat figyelmeztettük, hogy óvatosan, mert nem normális. Persze ő akit csak tudott blokkolt, de nem elég ügyes. Aztán arra jöttem rá, hogy amíg azon jár az agyam, hogy lányokat próbálok tőle távol tartani, addig múlik az én drága időm, rá pedig egy percnél többet is sajnálnék pazarolni az időmből, szóval azóta nem érdekel. Jöjjön rá más is magától, csak így tudom lezárni az egészet.
2013. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Néha kell a bosszú,néha édes.
2013. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nehéz kérdés.

Nyilván a rosszakaróin nem kell segítened.

Nyilván vannak olyan emberek akikért nem jtenél könnyeket ha bajuk lenne. De ez nem bosszú.

A bosszú az mikor valamit megtorolsz ami sérelmezett téged.

A bosszú nem jó tanácsadó ,mert általában rosszul sül el. Most nem úgy értem hogy ne sikerülne a bosszúállás hanem hogy pont túl jól. Csak senki sem tudja rajtadkivül mért volt. És akkor te leszel a bűnös a tetejébe.

Szóval valami egyensúlyt kell tartani.

A kisebb problémákat figyelmen kívül kell hagyni. De ha például úg simán kicsontoznék bárkit.

2013. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hentes lennék.. Nincs egyensúly
2013. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember. Jogos lenne a bosszúd.
2013. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A bosszú az gyerekes és értelmetlen mert már úgysem fog változtatni azon ami történt.. Hány éves is vagy?
2013. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek, hogy ami rosszat ad egyik ember a másiknak, azt valaki mástól valamikor vissza fogja kapni. Én is így jártam. Bántottam embereket, amit később többnyire megbántam, és idén én is találkoztam olyanokkal, akik bántottak lelkileg. Eleinte rosszul viseltem, de aztán már felnőttebb fejjel nem akartam minden áron bosszút állni, és ők is kedvesebbek lettek.
2013. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!