Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az itteni felhasználókban...

Az itteni felhasználókban miért nincs annyi gerinc hogy megmondják ha már valakivel már nem akarnak beszélgetni?

Figyelt kérdés
Helyette lelép mindegyik egy szó nélkül...
2016. nov. 28. 14:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Az is lehet, hogy nem tudnak mit írni arra, amit írtál, és egy idegennel nincsenek közös sztorik, amikkel bármikor felrázható a beszélgetés, mint azoknál, akik jól ismerik egymást.
2016. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
0%
Lehet megtudták milyen vagy.
2016. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Milyen is vagyok?
2016. nov. 28. 17:21
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

Mert az itteni emberek többsége bevágja a hisztit, mocskolódik, bűntudatot kelt, ha megmondják nekik, hogy nem akarnak beszélni velük.

Én rengeteget ismerkedtem itt, az elején még megpróbáltam normálisan befejezni a beszélgetést. Megmondtam, hogy nem akarok már beszélgetni, erre jött, hogy mekkora egy sz_rházi, köcsög, felszínes rohadt g_ci vagyok (meg hasonló kedvességek). 10-ből 8-an még három nap múlva is mocskolódni kezdtek, ha meglátták, hogy fent vagyok.

Az itt ismerkedők közül szinte mindenkivel megesett már ilyen, szóval érthető, hogy nem akarják ezt megint átélni.

2016. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát én pedig nem ilyen vagyok (már hozzászoktam, hogy csak akkor vagyok jó ha épp unatkoznak az emberek.) Azt viszont gyűlölöm ha az emberek csak úgy eltűnnek egy szó nélkül...
2016. nov. 28. 18:33
 16/17 anonim ***** válasza:
A tömeggyártás kell mindre rendesen mert az megold mindent.
2016. dec. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A rendes tömeggyártás a megoldás mindenre.
2016. dec. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!