Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell hogy pörgős legyen...

Miért kell hogy pörgős legyen az ember?

Figyelt kérdés
Média szerint miért jó az, ha pörög az ember mindig? Ahogy látom olyan versenyszerüen akarják ezt a sablon ráhúzni emberekre, csak nem értem.. mi a céljuk ezzel? Az meg már gáz ha valaki nem pörgős, van egy saját stilusa..
2016. nov. 28. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A te agyadat is átmosta a média szennye, hogy ezzel foglalkozol, hogy ő szerinte...?


"Az meg már gáz ha valaki nem pörgős, van egy saját stilusa.."


Hány éves vagy gyerek? Az a gáz, hogy egy olyan dolgon pörög feleslegesen az agyad, ami felesleges és értelmetlen, mert van aki pörgős és van, aki nem.

És nincs benne gáz, ha nem vagy pörgős.


Más szeret bulizni, én nem, akkor gáz vagyok? Kétlem. Más imád a fővárosban lakni, és szerencsére soha nem laktam ott, de járok fel, és borzalmas egy város, büdös, szennyes, embertömegek halmaza van ott..stb. Akkor most én is gáz vagyok, mert egy nyugisabb városban szeretek élni?


A médiának csak egy célja van: befolyásolja és irányítsa az életedet, már ha hagyod!

2016. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Pont azert hogy legyen aki elolvassa es vitatkozzon arrol hogy kell-e vagy nem.
2016. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Olyan életet élj, amiben te jól érzed magad. Nem fogsz tudni mindenkinek megfelelni, de ne is akarj.
2016. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!