Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két teljesen különböző tempera...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két teljesen különböző temperamentumú ember hogyan férhet meg egymás mellett, ha a lány a csendesebb, visszahúzódóbb, a férfi pedig a pörgős, nyitott?

Figyelt kérdés

Mégis mit akarhat egy férfi egy ilyen lánytól, mikor látszólag semmi közös nincs bennük?

Lehet, hogy csak "biztosra" akar menni, mert már megégette magát, és ebből a lányból nézi ki a legkevésbé, hogy valaha is megcsalja, hátba döfi? Vagy tudja, hogy az ilyen típust könnyebb irányítani?


Nekem most egy ilyen férfi csapja a szelet, és mindenki a környezetemből azt szajkózza, hogy ez így felejtős, mert nem illünk egymáshoz.


2016. aug. 22. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

nálunk fordítva van így, a bnőm ilyen pörgős minden lében kanál típus, én meg a békés, sodrából kihozhatatlan. ennek ellenére immár hetedik évünket kezdjük meg együtt. természetesen vannak surlódások mint minden párkapcsolatban, de nem vészesek és nem is gyakoriak.


ne azzal foglalkozz mások mit mondanak, hanem dönts úgy, ahogy te jónak érzed. ha szimpi neked a srác egy próbát megér, mégis mit veszíthetsz? ha összejön a dolog akkor jó, ha nem akkor ki ki megy tovább a maga útján.

2016. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 , még írhatnál magatokról kicsit, jelenleg nagyon érdekel a szituáció, illetve, az, hogy a kezdeti látszólagos különbségeket hogyan kezeltétek :)
2016. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ha hatalmas sztorikra meg elképesztő beszámolókra vagy kiváncsi el kell keserítselek, mert semmi extráról nem tudok beszámolni. és szerintem éppen ez is az egésznek a titka avagy nyitja. én sose szóltam bele, hogy ő hogy intézi a dolgait és ő se az enyémbe. amikor viszont együtt vagyunk, akkor olyan dolgokat szervezünk/csinálunk ami mindketten szeretünk. amikor meg olyan a program amit csak az egyikünk szeret azt is elfogadjuk és nem korlátozzuk egymást. pl ő néha elmegy a munkatársaival bulizni, vagy leutazik a családjához pár napra. én meg "eltűnök" a hegyekbe-erdőkbe egy-egy túrára de alkalmanként napokra is. nincs ebben semmi titok vagy furcsaság, egyszerűen tiszteljük a másikat, megbízunk egymásban és így boldogok vagyunk :)
2016. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!