Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is láttatok, ismertek...

Ti is láttatok, ismertek olyan milliomost, aki nem érdemelte meg a pénzét, amije van?

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ismerek is ilyet, bár őrülten milliomosnak sem mondható, de van mit a tejbe aprítani.


A cégünk alvállalkozója,"rokon", ezért akármennyire szarul dolgozik, nem válnak meg tőle. Más cég már rég megfingatta volna, de mi eltűrjük hogy lejáratja az egész céget, és a végén úgyis kifizetünk neki milliókat.


És a legszomorúbb, hogy még egyik munkával sincs kész, már az új nagy melóra készül amivel szintén kaszálni fog.


És nem az a baj hogy irigy lennék, hanem az, hogy miatta olyan emberek szívnak akik becsülettel dolgozzák ki a belüket, és próbálnak "tüzet oltani" a kontárkodásai után, hogy átadható legyen a munka.

2016. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem láttam és nem is ismerek ilyet.
2016. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze. Örökölt vállalkozás és pénz, nem is egy ismerősnél, barátnál. Nem feltétlenül rossz emberekről van szó, nem is nagyon villognak a vagyonukkal, de nem tettek semmit a pénzükért. Az ölükbe pottyant minden, mert jó helyre születtek.


Egy vállalkozást nyilván irányítani kell, de ha apu/anyu kapcsolatait használod és már tizenéves korodban arra mennek a szülők hogy beleláss az üzletbe, nem kell sok energiát fektetni a dologba.

2016. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Es Szerintem Én rokon vagy ismerős,les..om úgy ki.szn.m a rokonodat,hogy a lába se erne a foldet. A legnagyobb üzlete előtt,sőt ki se fizetném.semelyiket sem.


Sajnos Nekem dolgoznom kell minden dologért amit megszereztem,de látomnsok embernek nemhogy dolgoznia kellene, hanem a szájukba kell rakni az ételt és még az is megerőltető nrkik, hogy megrágják.

2016. nov. 28. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!