Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párotok mivel érdemelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok mivel érdemelte ki a bizalmatokat?

Figyelt kérdés
Sosem féltek attól, hogy megcsal benneteket, vagy akár csak megcsókol valaki mást?
2016. júl. 10. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

ismerkedés alatt viselkedés sokat számít...

de én naiv vagyok ilyen téren, én 100%-osan megbízok a másik hűségében, ADDIG amíg nem ad rá okot, hogy kételkedjek...


23F

2016. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Titusztitusz ***** válasza:
21%
A feltétlen hűségével,és az irántam mutatott féktelen rajongásával...És nem félek attol,hogy bármikor is megcsalna...Mivel ILYEN külsejü,szexuális erejü fickót mint amilyen én vagyok,nem hiszem hogy találna mégegyet...És ezt ő is tudja jól...
2016. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha én összejövök valakivel, feltétel nélkül megbízom benne, amíg okot nem szolgáltat arra hogy ez megváltozzon. Magyarán szólva: nem nézegetem a telefonját, facebook oldalát, nem érdekel kit lájkol, kivel beszél. Oda meg ahova akar, amiről akar beszámol nekem. Természetesen ez oda-vissza működik, nem szeretem ha valaki féltékenykedik és ki akar sajátítani. Egyszerű okból. Én nem csalok meg senkit. És mivel rosszul esne ha valaki ezt kétségbe vonná, én sem vonom kétségbe ezt másnál. Mármint a partneremnél. Hiszen én választottam (vagyis egymást választottuk, ezt most mindegy) és megbízom a saját emberismeretemben. Nem volt sok partnerem eddig és egyik sem csalt meg. Szerintem egy kapcsolatnak csak akkor van értelme, ha bízunk a másikban.

N 39

2016. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bonyolultan indult a kapcsolatunk mert képben volt még 1 csaj akit előttem szédített, de nem merte neki aztán megmondani, h velem összejött, kb 1 hónap múlva tudta meg a leányzó és teljesen kiakadt. Persze én már úgy tudtam, h ők nem beszélnek, de 1-2 hónap bizonyítás után meglett a bizalom is :)
2016. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a bizalmat nem kell kiérdemelni...

A tiszteletet igen.

De emberi szinten azt sem.

Eleve össze se érdemes jönni olyannal, akiben nem mersz megbízni.

2016. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A bizalom szerintem alap, anélkül bele sem kezdenék egy kapcsolatba.
2016. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Eszem ágában sem volt soha ilyen felesleges dolgokon rágódni.
2016. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is feltétel nélkül megbízom a nőben, amíg nem kezd el gyanús lenni valami. Pl. ha sokat nyomkodja a telefonját, vagy viszi magával zuhanyzáskor, wc-re menet is, mindenhova és többször ránéz, az már fura lehet. Amíg érzem tettekben is, hogy szeret, addig nem agyalok ilyeneken.
2016. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megelőlegeztem, és nem játszotta el!
2016. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A bizalom alapvető, amit vagy eljátszik vagy nem. Enélkül az egész csak egy rettegés lenne. Sok kapcsolat azért sem tud megmaradni egy kiderült megcsalás után, még ha adnak is egy új esélyt neki. Mert a bizalmat újra felépíteni nagyon nehéz, az egyik teper, a másik fél, ez megmérgezi a kapcsolatot. Na most ha valaki már eleve így áll a kapcsolatához, hogy az alapvető bizalmat ki kell érdemelni, mikor a másik semmit nem is csinált, az halott ügy.
2016. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!