Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rohogesrol le lehet szokni?

A rohogesrol le lehet szokni?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesitto hogy mindig azert kerulok kinos helyzetbe a suliban mert elfog a rohogogorcs...multkor is azert kaptam egy kettest RAJZBOl mert ramjott a rohogogorcs es utanna kaptunk egy feladatott en elsiettem es lecseszett h basszus nm rohogni kellett volna hanem figyelni stb pedig en tudtam h hogyan kell megcsinalni a feladatot csak elsiettem....nagyon rosszul esett es elegem van abbol hogy mindig ezert szallnak ram a tanarok...elegem van...sosem tudok komoly lenni:( errol le lehet valahogyan szokni?kerlek segitsetek:(
2016. nov. 29. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Leszokni ugyan nem lehet egykönnyen, de javítani a helyzeten.

Ha elkap a nevetési késztetés, gondolj egy más, szomorúbb dologra, vagy gondolj arra, hogy NEM, NEM LEHET RÖHÖGNÖM, MERT FÜGG ETTŐL VALAMI... Vagy ha mosolyognál, mikor nem szabadna, húzd le a szádat a kezeddel, vagy fogd le. Vagy ha valaki röhögtet, takard el a kezeddel azt a pontot, ahol a nevetésed forrása van.

Én is mindig így jártam, de valahogyan tudtam korrigálni ezekkel a módszerekkel.

Remélem, tudtam segíteni!:)

2016. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Agykapacitás függvénye. Ha valakinek kicsi az agykapacitása, az sokat vihog, nyenyerészik bármi apróságon. Ellene nem nagyon lehet tenni mert ha lehetne, már rég rájött volna az illető, hogy bizony amit művel az idiotizmus.
2016. dec. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!