Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idővel hozzá lehet szokni a...

Idővel hozzá lehet szokni a korán keléshez?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy évben nem nagyon volt olyan helyzet, hogy nagyon korán kellett kelnem, de most a munkahelyem miatt igen. Rosszul alszok, mert tudom hogy hajnalok hajnalán csörög az óra, botorkálhatok a sötétbe, a buszúton is tartani kell magam el ne aludjak, mert elvisz a buszi ha elfelejtek leszállni. Idővel hozzá lehet szokni? Mert lelkileg meg fizikailag is elég nehezen viselem még.
2015. okt. 10. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen korán kelsz, sokkal jobb mint 3 muszakban dolgozol felvaltva. En orulnek, ha minden reggel koran kene kelnem, mert tudom, hogy delutan otthon lehetek :)
2015. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, még meg is szeretheted. Halgass zenét útközben, ami feldob, zuhanyozz ébredés után jó forró vízzel, igyál egy finom kvt... Bármi reggeli kis rituálé, amit szívesen csinász feldobja a napod.
2015. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet szokni, de soha nem fogod szeretni és mindig úgy érzed, hogy belehalsz a felkelésbe. Vannak a bagoly és a pacsirta típusú emberek, ha te inkább bagoly vagy, szóval délután és éjjel vagy aktívabb, akkor ez genetika, el kell fogadni.
2015. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet. Én tavaly mindig 7-kor keltem, most másik suliba kerültem, szóval 4-kor kelek. Eleinte rossz volt, nem tudtam elaludni még nyugtatóval sem, felkeltem vagy ötször egy éjszaka, de másfél hónap után már minden jó.:)
2015. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbálj meg egy napi rutint beépíteni az életedbe, ha 6kor kell kellned akkor feküdje le mindig 10kor, de ne egyik nap éjfélkor, másiknap 11kor majd utána meg egykor.
2015. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!