Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan egy kapcsolatban,...

Van olyan egy kapcsolatban, hogy egészséges együtt töltött idő?

Figyelt kérdés

Nem mostanában kezdtem ezt az egész párkapcsolatosdit, de mindig valahogy szar lett ez miatt.

1., egy héten csak hétvégén: kevés, vagy nincs semmire idő és hamar megunható

2., egy héten belül mondjuk 4 nap: olyan össze-visszaság érzet (kevés,de már sok is) :D

3., mindennap legalább pár órára találkozni, és ahogyan jön dolog: (ez volt eddig a legstabilabb, de elvolt cseszve a többivel) mert ez is "kevés"

4 mindennap együtt kelünk-fekszünk: nálam ez totál káosz 1 hónap alatt idegileg kikészültem, szóval most akkor hogyan van ez ? :D 25f


2016. nov. 30. 17:52
 1/2 A kérdező kommentje:
itt a szimpla beszélgetésekre is gondolok*
2016. nov. 30. 17:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan emberrel persze hogy nem érzi jól magát a másik, aki teljesen más elképzelésű.

Fiatalabb koromban mikor nem tudtam mit akartam a másiktól csak tetszett, akkor voltak ezek.

Máig azt mondom az ilyen ismeretségek csak dugásig jók, utána teljesen felejthető.


Rájöttem hogy akkor jó a másikkal élni, ha közös a hobbi iránti érdeklődés(nálam a motorozás), munka, és emberi természet.

Amikor pénzügyileg már úgy álltam hogy elérhető lett ez a hobbi, voltam találkozón és olyan csajokkal beszélgettem aki szerette is a gépeket, de ugyanolyan jól nézett ki mint az eseteim.


Én sem tudnék és nem is akarok mégegyszer olyan nővel foglalkozni akivel semmi beszélni valónk nincs, mondjuk ez hamar kiderül úgyis

25F

2016. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!