Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A barátomnak 11-14 éves...

A barátomnak 11-14 éves lányai vannak, minden hétvégén nálunk vannak. Velünk alszanak a lányok, holott van gyerekszoba. Félek ez már nem természetes és egészséges. A kisebbik és az apjuk is együtt akarnak aludni. Ez apakomplexus? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha csak hétvégén vannak az apjukkal, akkor nem tragédia. Max addig nem huncutkodtok
2016. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem a huncutkodásról van szó, hanem arról, hogy már én érzem magam kellemetlenül.
2016. jún. 16. 22:37
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Miért kellemetlen? Mit érzel?
2016. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Miért NE lenne kellemetlen együtt aludni mások gyerekeivel?
2016. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Határozottan jelentsétek ki: külön alszotok! - és kész. Perverz dolog együtt aludni a gyerekkel, gyereknek semmi keresnivalója a felnőttek ágyában.

Válóok, ha nem teszik meg.

2016. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem van a dologban némi féltékenység a lányok részéről.


Egyébként már miért ne lenne kellemetlen. Nyújtsa fel a kezét aki szerint kényelmesen elfér két felnőtt és két majdhogynem felnőtt testtel rendelkező ember (egy 14 éves akár egy érett felnőtt nő testi adottságaival is rendelkezhet -155-170cm-45-60kg, egy 11 éves is 135-150cm magas) egy hagyományos 160*200-as francia ágyon. Na ugye. Hogy a dolog lelki oldaláról ne is beszéljünk.

2016. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Az meg hagyjan hogy masok gyerekei, de hogy ennyi idosen?? 14eves lanyt mar nem mondanam annyira kislanynak. Lehet csak megszokasbol alszanak az apjukkal. Szoltassatok hozza oket a kulonalvasra szerintem. Paroddal terj ra a temara de csak ovatosan. Ne erezze ugy higy esetleg zavarnak teged a gyerekek(meg ha ugy is van), inkabb terj ki arra hogy ez az o erdekuk, mar nagyok, ideje kulon aludniuk a szobaikban. Egyebkent nem is tudom hogy ferhettel el negyen..vagy eleg nagy agyatok van vagy szoroskodhattok. Ez is lehet egy ok, amiert kulon kell aludniuk.
2016. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Hát egyáltalán nem természetes. Most vannak a kamaszkoruk elején, ez éppen hogy a "leválás" időszaka kellene legyen. Ráadásul minden hétvégén? Na nem köszi... A saját gyerekeimnek se engedtem, hogy rászokjanak a velünk alvásra, mert se az ő fejlődésüknek nem tesz jót, se a szülők kapcsolatának. Plusz itt a kérdező nem is szülő, csak egy barátnő.

Hogy mi a teendő? Meg kell mondani apukának, hogy ez így nem oké. De őszintén, szerintem kérdező, ebből a csatából te fogsz vesztesként kikerülni.

2016. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Basszus, a gyerekvállalás kategóriában folyamat azt olvasom, hogy: jajj ne aludj együtt a gyerekkel, mert az nem egészséges se a gyereknek, se a szülőknek; nem tesz jót a párkapcsolatnak, meg kell tanulnia a gyereknek egyedül elaludni, benemerdszoktatniazágyatokba merirgumburgum szaranya vagy, meg nem elég következetes, elkényezteted, ésatöbbi ésatöbbi. Pedig ott átlag 0-3 éves kicsikről van szó.

Itt meg komolyan megkérdezitek, hogy miért kellemetlen együtt aludnia kérdezőnek egy 11 és egy 14 éves kamaszlánnyal? Egy ennyi idős gyerekkel még akkor sem szívesen aludnék együtt, ha a sajátom volna - speciális eseteket (betegség, nyaralás) kivéve.

Egyáltalán nem átlagos és nem is természetes. Én imádom az apukámat, de 11 évesen meg sem fordult a fejemben, hogy vele akarok aludni, tökéletesen megfelelt a saját ágyam is.

2016. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Hát én sem értem azt aki nem érti miért kellemetlen az a kérdezőnek.. :O

Most ha egy 3 éves gyerekről beszélnénk azt mondom oké, összezavarta az új helyzet, ragaszkodik az apukájához, kicsi még, mit tudom én.

De egy 14(!!) és egy 11 éves nagylány, aki a kérdező számára tulajdonképpen idegen mit keres az ágyában? Ez nekem túl intim, nektek egymáshoz ilyen szinten nem kell hogy közötök legyen. Ha egy film lenne azt mondanám a lányok így akarnak elüldözni az apjuk mellől... amúgy nem nem vagyok biztos benne hogy nem erről van szó esetleg :). Teendő: szerintem beszélj a pároddal, mondd meg neki, hogy ez neked sok, kínos, bírod a lányokat, szuper hogy ott vannak hétvégén, de mindenki aludjon a saját ágyában.

2016. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!