Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fer volt velem ez a srác, és...

Fer volt velem ez a srác, és normális hogy most hiányzik? 19l

Figyelt kérdés

Kavarok ezzel a pasival kb 2-3 hete minden volt köztünk a konkrét szexen kívül. Én bele mentem volna már a szexbe is, mert eléggé megkedveltem. Viszont szóba került egy téma pont ma (nem akartam párkapcsolatot, és igazából szex kapcsolatot sem) mivel kicsit féltem ettől az egésztől a korábbi kudarcaim végett, és ezt úgy fogalmaztam meg, hogy még élni akarok/bulizni ilyesmi.


Erre ő:

"okés, tehát látom k***ra azt sem tudod merre vagy arcal de megértelek téged is, de itt az ideje tisztázni valamit...

1.,nem vagyok játék tárgya.

2.,dönts

3.,buli/züllés kötetlen élet, vagy ÉLET (nincs szükségem egy buta lányra neharagudj).

4.,Mivel nem érezlek komolynak nem tudok benned megbízni, és megkívánni sem normálisan MERT NŐT keresek nem kislányt..nem akarlak megbántani, de az igazság.

5.,Én nem azt mondtam, hogy nem lehet bulizni stb nyilván természetes dolog, de te szerintem máshogy képzeled ezeket a dolgokat.

6.,nem fogom megvárni mire kiéled magad, és utánna akarsz valamit (volt rá példa ilyenre azért mondom)

7.,szex kapcsolatot sem akarok veled, mert te arra alkalmatlan vagy, és nem is úgy képzeltem veled a dolgokat.

8.,jó bulizást, ha megszületett a döntés :)


erre nyilván elküldtem, de még életemben nem kaptam ilyen osztást...szerintetek igaza volt??


amúgy 24 éves.



2016. nov. 30. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő többet akart tőled és rosszul esett neki, hogy te csak ki akarod magad élni.
2016. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

De ez az ő véleménye.

Neked is igazad volt,hogy 19 évesen még nem akarsz nagyon kötött életetélni.

Mindkettőtöknek.

Csak a srác kissé durván fogalmazott,szerintem nem egészen így gondolta.

Ez meg az én véleményem.

2016. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem volt gerince és jelleme a legtöbb mai fiatalhoz képest. Nem tűnik egy pávafiúnak aki kihasznált volna ő inkább nőt keres.


Nekem szimpatikus szerintem sokat vesztettél, persze nem ha te tényleg csak bulizni és kiélni akarod magad. De aztán ne panaszkodj, hogy nem találsz ilyen helyeken értelmes fiúkat.

2016. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen, én is ezt érzem most :/ hülye vagyok...talán igaza is volt, vagyis azt érzem.
2016. nov. 30. 21:57
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Örülj neki hogy vele futottál össze és nem egy idiótával aki csak hantázik és végül azt sem tudod mi van.


Mindkettőtök részéről világos hogy ki mit akar, ez a kettő nyilván nem fér össze.

2016. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
NE NE NE NEM!! Nem volt igaza. Ha te normális 'hangnemben' válaszoltál akkor semmi joga nincs, hogy ilyen kioktató stílusban szóljon hozzád. Egy egoista f**z, aki azt gondolja, hogy mellette élet az élet, butának titulál, a korod miatt lenéz - ami csak a saját ostobaságára vall. Minden pontban kritizál téged szinte, magát feljebbvalónak gondolja nálad. Összejönnél vele, kutyádként kezelne, ha valamit nem úgy csinálnál ahogy ő akarja, lehet szét is verne.
2016. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6. Kicsit paranoiás vagy.
2016. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja tudom
2016. nov. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menekülj!!! :D
2016. dec. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaza volt és egyetértek vele. Gondolom tapasztalt már épp eleget és nem akar éveket elpazarolni a semmire. És ez teljesen jogos tőle. Ugyanezt tettem volna a helyébe. Egyenes szöveg és tényszerű.

Az a gond, hogy kevés lány kap ilyen szöveget, te is most kaptál először. Ebben az égvilágon semmi sértő és leosztó nincs. Tények. Manapság mindenki negatívan veszi, ha így beszélnek vele, de nincs ebben semmi negatív.

2016. dec. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!