Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem tetszik ami itt van...

Ha nem tetszik ami itt van húzz innen és ne csak dumálj – miért vagyok népszerűtlen a munkahelyen mert ezt mondom? Elegem van a csak dumáló hangemberekből!

Figyelt kérdés

A munkahelyem elég szar szó se róla. Betanított fizikai munka szar nettó 80-as fizu, ostorcsattogtató légkör stb.

És ennek tetejébe egész nap azt kell hallgatnom bizonyos emberektől hogy 0-24ben morognak hogy

–miért kell nekem itt dolgoznom, nem tűröm ezt tovább, holnap már be se jövök, másnapra találok másikat stb.


És egy ideig ugye hallgatom de aztán elszakad a cérna és leugatom az illetőt.

Mi az miért kell neked ezt tűrnöd? Nem kell! Ez nem börtön! Nem tetszik-ott az ajtó kimész.

Holnap már be se jössz? Melyik holnap? Hányszor ugattad ezt már-aztán csak a pofád járt. Itt avgy 10 éve itt leszel 10 év múlva is.

Másnapra találsz mást??? Igen? Hát akkor nosza rajta. Hát ha tudsz mást ennél jobbat másnapra akkor mi a lófaxt keresel még itt? Holnap akkor nem látlak már ugye?


Nagyon népszerűtlen vagyok és voltaképp értem miért és mégse értem igazán halál komolyan!

Hát mi az hogy valaki azt pofázza tud jobbat de azért itt van 10 éve?

Mi az hogy valaki ordítja hogy felmond másnap be se jön aztán dehogynem jön be?

Mi az hogy valaki szerint ezt „tűrnie kell”? Mi az hogy kell? Semmit se kell? Mondjon fel és húzzon el.


Szóval nem értem miért van az hogy pofáznak pofáznak és pofáznak van aki évek óta és napnál világosabb hogy csak a pofájuk jár?Mit akarnak ezzel elérni? Hogy mutassák „ők valakik”? Pedig senkik?


2016. dec. 1. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert az emberek túlnyomó többsége gyáva féreg... Ahol nyáron voltam diákként, családi vállalkozás volt, újságterjesztéssel foglalkoztak, volt ott irodás, ill. éjszakások. Mindegyik ugatott hogy ilyen meg olyan g..ci a főnök, kevés a bér (értsd: 8 órás melósnak 80-90 ezer nettó MAX). Mikor ott voltam már mindenki ordított, hogy ő innen elmegy, kapott innen meg onnan sokkal de sokkal jobb ajánlatot de őőőőő, az áldozati szent bárány mégis inkább itt maradt kevesebb pénzért, de a felmondó levelét már megírta, és még egy csepp kell a pohárban és elmegy innen több év után.

xd azóta is ott van mindenki :D

Gyávák az emberek. A pofájuk k..rva nagy, de ha lépni kell akkor lapos a pofájuk. Annyira életképtelenek, hogy inkább megmaradnak egy szar helyen szar bérért, mint hogy tegyenek magukért.

2016. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"de a felmondó levelét már megírta"


!!!! Ilyen nálunk is van! Olyan barom akinek állítólag megírt felmomndás vanm a zsebében és állítása szerint ha a főnök"csak még egyszer beszól " úgy felmond .... duma.

Hányszor hallottam már és azóta hányszor mosták fel vele a padlót.

Csak a pofája jár annak is.

2016. dec. 1. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Profitorientált cég. Kihasználja, hogy ti rá vagytok kényszerülve az ilyen munkára is.

Aki jobb munkát szeretne, az munka mellett TANUL!! Lehet rinyálni, de tanulás nélkül OTT FOG MARADNI!! Ha nem pont ennél a munkáltatónál, akkor egy másik ugyanilyennél...

Előrelépéshez FEL KELL MUTATNI VALAMIT!!

Ha jobb életet szeretnél... de ha neked ez így jó, akkor nincs baj, csak a felesleges panaszkodni :)

2016. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"de tanulás nélkül OTT FOG MARADNI!!"


Khm. Van itt többdiplomás ember, egykori tanár is, mérnök is.-

Igem nehéz elhinni? Hát akkor is így van.

ezek tanultak és mire mentek vele?


De az meg a másik hogy ebbe meg ne menjünk bele mert ennek semmi köze a kérdésemhez.

A kérdés csak annyi hogy aki csak nem tesz semmit az minek pofázik? Akkor legalább kussoljon.

2016. dec. 1. 15:44
 5/6 A kérdező kommentje:

"Előrelépéshez FEL KELL MUTATNI VALAMIT!! "


feltéve hogy abban a korban van hogy van értelme felmutatni bármit is.... mert mondjuk 45 felett kutyát nem érdekeli mit tanult és mit végzett... öreg aztán kész. Nem kell.

vagy kell iylen szar helyre max.

2016. dec. 1. 15:46
 6/6 anonim ***** válasza:
élethosszig tartó tanulás márpedig számít :)
2016. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!