Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs önbizalmam pedig a...

Nincs önbizalmam pedig a társasági élethez kellene. Van akinek sikerült megtanulni hogyan építse fel?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az h. 20 év körüli srác vagyok és folyamatosan azzal küzdök hogyan szerezzek ismerősöket. Kb nulla önbizalmam van és nem merek senkihez odamenni vagy sokáig beszélgetni mert félek hogy beégek amit az csak súlyosbít h. mindig azt érzem h. mindenki engem néz. Lehet suliból jön a dolog mert ott én voltam a leggyengébb és bár nem szivattak meg semmi de lekezelőek voltak. Totál be vagyok szarva ha társaságba kell menni mert nem találom fel magam és nem is élvezem az egészet. Tanács vagy valami?
2016. dec. 2. 05:27
 1/1 anonim válasza:
Szia! Gondolom ne sportolsz vagy ha igen akkor biztos nem önvédelemi sportot űzöl pedig ide az kene ad magabiztosságot ajánlom a thai box akadémiát 😀👊
2016. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!