Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs semmi önbizalmam állandó...

Nincs semmi önbizalmam állandóan megalázkodom, fakadhat ez onnan hogy fizikálisan gyenge vagyok, mármint semmi izmom, ami férfiként elég gátlásossá tesz?

Figyelt kérdés
vajon ha nekiállnék edzeni, erősebbé válnék az kihatna az önbizalmamra is vagy már annyira belémívódott ez az érzés, hogy hiába leszek erős, mentálisan akkor is ilyen maradok mint most? 25F

2016. nov. 6. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha erős leszel nem a 'gyenge kisfiút' fogod látni magadban, és lesz önbizalmad.
2016. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éld az életed, tűzz ki célokat, és valósítsd meg, és ne a külvilágnak akarj görcsösen megfelelni, a többi jön magától. Csak lazán. ;)
2016. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen abból fakad. Én nyáron a vékony ötveniksz kilómmal szó szerint rosszul vagyok, ha emberek között kell lennem, mert fityeg az S-es póló a karomon, míg télen amikor bőrdzsekit/szövetkabátot kell hordanom (ami eltakarja a karomat és a válltömése férfiúsít), meg olyan jól érzem magamat a bőrömben és olyan magabiztos vagyok, hogy kis túlzással bárkinek neki mennék, ha indokolt lenne. Ezért is kezdtem el kondizni, ami persze pokoli nehezen megy és 2 hónapot követően sincs szemmel látható eredménye, de már az a tudat, hogy én teszek a célomért és elmondhatom, hogy gyúrok, is nagy önbizalmat ad. Ha pedig kudarcba fullad a projektem (értsd: nem sikerül 10-15 kilót felszednem), akkor meg nem lesz bűntudatom, mert elmondhatom, hogy cselekedtem a célomért.
2016. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. Ez ismerős érzés, mármint a nyári póló vs télikabát.

És azt hiszem a többiben is igazad van. Elkezdek én is edzeni, legalább a lelkem nyugodt lesz hogy megpróbáltam nem csak nyavajogtam.

Kitartás! Remélem sikerrel jársz Te is!

2016. nov. 6. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!