Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki folyamatosan poénkod...

Ha valaki folyamatosan poénkodik, de nagyon idegesítően már, hogy lehet rávenni, hogy abbahagyja?

Figyelt kérdés

Az illető folyamatosan nyomja a poénjait, de csak olyankor, amikor normálisan beszélgetnek mások, ő közbeszól a háttérben, belepoénkodik minden egyes szóba, és jókat nevetgél rajta. Gondoltam megkérdezem már tőle, hogy lát-e mást is magán kívül ezen nevetni? De szerintem ezen is csak humorkodna.

És olyan gunyoros, cinikus stílusban nyomja.



2016. dec. 2. 21:19
 1/4 anonim válasza:
Szólj\szóljatok rá, hogy hagyja abba, mert idegesítő és sértő. Ha nem hülye, le fog állni:)
2016. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Serpent ***** válasza:
100%

Próbáld meg a saját hülye poénjait ellene fordítani. Pl ha az illető barna és épp a szőke nőket cikizi, akkor mondd oda neki, hogy -Te barnaként sem lettél okosabb...(és indokként hozd fel egy baklövését a múltjából) ... a szőke sofőr legalább tudja, hogy a lámpaoszlopot kikerülni kell, és nem nekimenni. Vagy ha valakinek az orrával csúfolódik úgy, hogy neki meg nagy a feje, akkor mondd oda neki, hogy -Egy ilyen nagy fejet tudással is megtölthettél volna.-

Bár ez egy kicsit durva dolog, de néha igenis erre van szükség.

2016. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Gondolom az illető tele van energiával, és valamiért azt hiszi, nagyon vicces figura. Amúgy az életben is olyan öntelt, kihaénnem típusú, hiába rossz tanuló, teljesen meg van elégedve önmagával. Szerintem ha ellene fordítanánk a poénjait, a következő az lenne, hogy nekünk jönne, mert elég agresszív is.

2016. dec. 8. 05:29
 4/4 Serpent ***** válasza:
Ha nektek megy a verés használ mindennek.
2016. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!