Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Folyamatosan piszkálnak de...

Folyamatosan piszkálnak de nem merek visszaszólni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyképű lány meg az ugyanolyan nagyképű bandája,a csaj amúgy osztálytársam.

Én nem tettem semmit,de piszkálnak,sugdolóznak,szüleim szerint azért,mert azzal a csajjal vagyok akit ők ki nem állhatnak.

Folyamatosan piszkálják,még durvább dolgokat csinálnak vele.

Azt hittem engem bír mert szoktunk csetelni,írt szülinapomra is.

Nagyon bánt,visszaszólni azért nem merek mert 100% hogy még jobban piszkálnának,és azt nagyon nem szeretném :(..

Ellenem fordítja kb.az egész évfolyamot,egy csomóan elítélnek miatta,nem vagyok jó tanuló de annál inkább kedves vagyok mindenkivel,sose tennék ilyet senkivel.

Kéne egy megoldás amivel leszállnának rólunk és félnének,bár elég ha békén hagynak,úgy megverném.


2016. júl. 11. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:

"Nagyon bánt,visszaszólni azért nem merek mert 100% hogy még jobban piszkálnának,és azt nagyon nem szeretném :(.. "


NEM! Egyáltalán nem piszkálnának jobban! Ez mondjuk attól is függ, hogy mit szólsz vissza nekik.


"Folyamatosan piszkálják,még durvább dolgokat csinálnak vele."


Miért? Ő mit tett? Miért nem szeretik? Ha szoktál vele chetelni, akkor hogyhogy még nem kérdezted meg tőle? Mármint attól az agresszív k.u*rvától.

2016. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi,még nem tudom :( nincsenek jó beszólásaim..

Ő sokkal aranyosabb,kedvesebb mint én,szerintem külső alapján ítélték el.

Kicsit kövér és régi módibb,meg szerencsétlen.

Nem bántotta soha őket,légynek se ártana,meg ő az a fajta aki soha nem szólt senkinek vissza aztán így könnyen is piszkálják,meg nem az a nagymenő...

2016. júl. 11. 19:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából annyira azért nem sokszor,ezek után nem merek ráírni
2016. júl. 11. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek jó beszólásaid? Nem kellenek jó beszólások! Én nem beszólogatásokra gondoltam, hanem ÉRVEKRE! Ha egy ártatlant bántanak, akkor nem beszólni kell annak, hanem érvelni, hogy többet ne tegye!
2016. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Igazából annyira azért nem sokszor,ezek után nem merek ráírni"


Akkor miért írtad azt, hogy folyamatosan piszkál?

2016. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sajnos ez van. Két fajta ember van az erős és a gyenge. Az erős legyőzi a gyengét!
2016. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen nagyképű lànyokkal ugy tudsz elbànni ha nem hagyod magad !Szólj valameik tanàrnak hogy segitsen csak ugy lehet őket leàllitani ha nyomàsalàhelyezed őket és majd szépen lassan belàtjàk hogy lesz mit vesziteniük ha tovàbb folytatjàk !
2016. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KakiMatyi99 válasza:

Szedd össze a bátorságodat,

s állj ki magadért.

Pl. alázd meg nyilvánosan.

2016. nov. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!