Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amióta kevés százalékom van,...

Amióta kevés százalékom van, folyamatosan lepontoznak ha normális választ írok akkor is, miért ennyire buták az emberek?

Figyelt kérdés

Pl. vegyük alapul hogy van egy kérdés, amire írna egy átlagos, nem megosztó választ egy 90%-os, sokkal több eséllyel hagynák békén és nem pontoznák le mint pl. egy 30%-ost.

Miért ilyen sz_r ez az oldal?

Leírok egy teljesen átlagos dolgot és le 0%-oznak. Hogy pontosabban idézzem, valaki leírta a véleményét egy kérdés alá ami nekem nagyon tetszett és oda írtam hogy egyetértek. Ő 54%-os lett engem teljesen lepontoztak. Mi ebben a logika? Itt vezetitek le a napi stresszt és az emberek iránti utálatot?

Komolyan, ezen az oldalon mindenki azt hiszi magáról hogy ő tökéletes, és a másikban meg ott keresi a hibát ahol már nincs is. Mi van meg ezenkívül? Önsajnáltatás, önigazolásra váró álszent, elkeseredett fiatalok. Leírják magukat a világ legszánalmasabb emberének hogy aztán tömegnyien oda írják, hogy "ugyan dehogy, szuper ember vagy, értékes, intelligenst sbt stb, csak szedd össze magad". MI EZ AZ OLDAL? Olyan kérdések vannak, hogy az agyam eldobom, akkora marhaságok. FELNŐTT EMBEREKTŐL. Ha le mered írni a véleményed annak természetesen egyeznie kell mindenkiével, vagy legalábbis a nagytöbbséggel különben marhaság.

A másik, a sok álszent r_hadék, bocsánat már nem tudok szebben fogalmazni, igazából azt se tudom miért írom ki ezt a kérdést, valószínűleg rajtam így jön ki a NAPI STRESSZ és nem a lepontozásban. Szóval jönnek itt az emberek a prűd maradi dumákkal, hogy ő huszonakárhány éves és még nem csókolózott meg szűz és erről a nők tehetnek, és ő csak olyan nővel kezdene aki nem volt előtte még senkivel, mert aki már volt az r_banc stb. Szóval ezek a szövegek. Ez mi? Az ilyen nem veszi észre hogy benne van a hiba? Itt mindenért le van r_bancozva nő/lány, már azért is ha eljár bulizni. :D Komolyan ennyire felszínesek az emberek? Ennyire fekete fehéren látják a világot vagy csak ezzel a világnézettel akarnak enyhíteni a saját nyomorukon?

Lehet szidni, szidjatok, kritizáljatok, nem érdekel!!! :)


2016. okt. 23. 04:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném ezt az oldal kb. arra van használva, hogy az ember fényezze magát. Legalábbis ebben a kategóriában 99%ig erre használják az emberek. Van aki bújtatottan, van aki kevésbé, de itt megélheti mindenki az egoizmusát.
2016. okt. 23. 04:06
 2/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha szarul fogalmaztam vagy elírtam valamit, de nem érdekel. Nem érdekel ha nem tökéletes, ez csak egy kib_szott netes fórum ahol magasról lesz_rom mit gondolnak rólam, nem pedig egy hivatalos levél vagy szakdolgozat.
2016. okt. 23. 04:10
 3/19 A kérdező kommentje:
És ezzel arra is akartam utalni, hogy ha valaki elír egy szót már azzal jönnek hogy "előbb tanulj meg magyarul." Nem mintha velem ez előfordult volna, de elég sokszor találkozok ilyennel. Az oké hogy valaki nem tud leírni egy értelmes mondatot, de az más ha csak egy szót elgépel és elír véletlenül...
2016. okt. 23. 04:12
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Ez a %-os dolog ebben a formában teljesen felesleges. Nem arról szól, hogy a válasz valóban válasz e a kérdésre és hasznos e, hanem arról, hogy mennyire szimpatikus a többieknek. Pl. ha leírod a vallásos résznél, hogy nincs Isten, akkor a hívők lepontoznak, az ateisták meg fel.

Szerintem az lenne a jó rendszer, ha lenne valami ellenőrzés vagy kikötés, de az meg óriási munka lenne az adminoknak. Pl. olyan kérdéseknél, ahol az szerepel, hogy neked tetszik e a kék szín vagy más, a lepontozókat idővel tiltanák. Az ilyen egyszerűen egy véleményre kérdez rá és ha egy véleményt ír a válaszoló, akkor az válasz a kérdésre... :D Az ilyenekkel elég szépen lehetne szűrni a frusztráció miatti lepontozókat.

De durvább helyzetekben tényleg szörnyű a helyzet. Vannak pofonegyszerű kérdések, ahol egyértelmű a válasz. Ilyenkor sokszor látom, hogy lényegre törően, tömören leírják a választ és tádám, lepontozzák őket. Aztán jön valaki, aki azt a választ írja, amit a kérdező és a többiek látni akarnak és tádám, felpontozzák. Tényleg nagyon álszent az egész. Igazából én jó ideje nem is figyelem a saját %-om. Kb. egy évig ügyeltem rá, ahol láttam a lepontozásokat, ott nem írtam. Így voltam 85 % feletti. Aztán meguntam és tádám, úgy tűnik, hogy túl őszinte válaszokat írtam. :)


Hogy miért csinálják? Mert frusztráltak. Nézd meg, hogy hány, de hány válasz van lepontozva úgy, hogy ellenérvet képtelenek voltak írni. Itt élik ki az indulataikat és örömet okoz nekik a piros kéz nyomkodása. Ahhoz meg túl buták, hogy választ írjanak.


Az álszentség tényleg nagyon megy az oldalon. Itt minden második embernek 20 centi feletti, 200 ezer felett keresnek és szentek. A valóságban kb. 16 centi az átlag, alacsonyabb a fizetés és az emberek gyökerek. Furcsa, hogy az ország elitje pont itt van! :D

Ráadásul a nők fele szerint minden férfi gyökér, a férfiak fele szerint meg minden nő az. :)

2016. okt. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és megdöbbentem hogy egyetértesz mert csak mocskolódásra és szidkozódásra számítottam, de számítok még mindig. A legjobb amikor olyan kérdést tesznek fel pl, hogy "tudnátok mondani szép lány neveket?"

Odaír valaki pl. 2 nevet és lepontozzák, csak mert nekik nem tetszik.

Ez kb. az a szint, hogy kiírom melyik a kedvenc színed, odaírja mindenki a sajátját, és amelyik az itt lévők többségének nem tetszik az 0%. :D Kb. ezen a szinten tartanak az oldal felhasználói. Rengeteg szövegből nagyon könnyű levenni az álszentséget amikor valaki magáról ír, ki lehet venni belőle hogy közben mit is vár vissza, mit akar kicsikarna a válaszadókból.

És igen itt mindenkinek 20centis farka, 140-es IQ-ja, színötös bizonyítványa, átlagon felüli keresete, mindenki az "Igazival" a nagy "Ő"-vel van együtt, majd fél év után szétmennek. Mindenki azt hiszi magáról hogy ő a világ közepe. Ezért tart itt ez a ki_baszott világ, mert egóközpontú lett az ember. Nem számít a társadalom, a közös érdek, nincs közös szellem, csak ÉN mert ÉN vagyok a legjobb. Ezért tudnak minket úgy irányítani és terelgetni ahogy akarnak onnan fentről, mert csak azzal vagyunk elfoglalva hogy magunkat magaslatokra emeljük, nem csak itt hanem az életben is.

2016. okt. 23. 04:55
 6/19 A kérdező kommentje:

És még az a kedvencem amikor valaki olyan szavakat használ egy kérdésben mint például a "Gáz".


Válaszadó: "Hát te nem lehetsz nagyon intelligens, ha ilyen kifejezéseket használsz."


Az itteniek szerint egy nő nem ihat, egy nő nem beszélhet csúnyán, egy nőnek nem lehet sok exe, egy nő nem bulizhat, MERT AKKOR R_BANC. Kérdem én, miért?

Az itteniek szerint, aki droghoz nyúl vagy rendszeresen szed valamit az züllött, lepukkant és körülbelül egyből olyan fejek ugranak be nekik, mint amikor beírod Google-be hogy Heroin beforeafter, valaki nyugtasson meg könyörgöm hogy csak Magyarországon gondolkodnak így az emberek. Mert ez kb, ilyen besavanyodott öregmamika szint.

2016. okt. 23. 05:03
 7/19 A kérdező kommentje:
Meg persze itt mindenért menjél pszichológushoz, pszichiáterhez, vizsgáltasd ki magad és a többi. 30 évesen nem tré szülőknél lakni, merníncspíz, inkább rakjál félre kétszáz éves korodig, utána elkezdhetsz élni.
2016. okt. 23. 05:07
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

Itt úgy vettem észre én is hogy azt pontozzák fel aki azt válaszolja amit várnak a kérdezők. Nem a jó választ , nem a logikust hanem amit szeretnének hallani.

Már van aki ki is köti hogy aki nem ért egyet a kérdéssel az mehet tovább, ne is válaszoljon.

http://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__egyeb-kerdesek__81739..

Sok ilyen van, mindegy hogy dohányzásról vagy kutyatartásról van-e szó. A sok hibától , buta megfogalmazástól nekem is feláll a szőr a talpamon is. Nem az egy betűt vagy egy ékezetet eltévesztőről van szó. A pontozás meg nem érdekel engem. Nekem mindegy hogy a sok bunkó lepontoz e vagy sem.

2016. okt. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, én is egyetértek veled.

Engem lepontoztak azért, mert kémiából olyan állításokat írtam, mint pl a nátrium és a nátrium-klorid nem ugyanaz, és több, ehhez hasonló. Éppen ezért, egyre kevesebb kérdésre válaszolok, és egyre kevesebbet olvasom az oldalt.

A pontozás pedig egyértelműen marhaság, éppen azok miatt az okok miatt, amiket te is írtál. Szubjektiv vélemény, kinek milyen név vagy szín tetszik, teljesen értelmetlen a pont rendszer - de tudományos kérdésekben is, gyakorlatilag nem érdemes elmagyaráznod, hogy miért nem kellene betiltani a dihidrogén-monoxidot, mert lepontoznak érte.

De tudod mit? Ezeknek a hivatásos lepontozóknak ez legyen a legnagyobb örömük az életükben :)

2016. okt. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

#2: ehhez képest egy komplett esszét írsz hajnali 4-től a lepontozás rád nézve káros hatásairól. Mi lesz akkor, ha nulla százalékot kapsz? Rosszabbul alszol, vagy drágábban kapod a sört másnap a sarki csehóban? Ugyan már... Ki nem szarja le a pontozást?

(és nyugodtan kiírhatod a szart, nem kell hülye dedós vonalazgatásokat írni helyette)

2016. okt. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!