Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkivel így működik vagy...

Mindenkivel így működik vagy csak VELEM?

Figyelt kérdés
Általában semmisem simán megy,mindíg van valami bibi. A kollégám elvitte vidékre a cuccaimat,sietett,ezért elfelejtette a kocsiból kirakni nálunk,volt benne romlandó,meg sürgös dolgok is. Semmire nincs ideje. Az autó amit vettem kiderült,hogy az áránakna duplájába kerül majd,hivtam a szerelőmet,beígérte a javítást,elcsúszott egy hónappal,lebetegedett a kollégája,ezért másfél hónapig húzódik csak a javítás töredéke,de a kipufigós se,a klímás se veszi fel a telefont és azt se tudni mikor lesz meg. Az orvoshoz, amikor bejelentkeztem 1.5. Hónap múlva adnak időpontot. Amikor a hobbimat csinálnám,mert nincs munkám épp akkor az a tanfolyam nincsen pont,így leélem ugy az életemet,hogy mindíg csak az intéznivalók maradnak,de semmi se soha nem megy simán! Mindenkivel ez van vagy Én csak kivétel vagyok? Általában vontatva megy minden,még az is amit megfizetnék,nem ingyen van!
2016. dec. 2. 21:49
 1/6 Someone Alone ***** válasza:
Nem mindenkivel, de nem csak veled.
2016. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-2 éve engem is folyamatosan pech-széria kísér. Pl. amiket eltervezek, véletlenül sem úgy alakulnak. És semmi sem megy simán...
2016. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy minél "feljebb" érsz az életben, vagy próbálsz előre haladni bármilyen téren, legyen az karrier, anyagiak, család, stb, általában 1 megoldott problémára jut 2. Ennek szerintem ez a rendje, a nagy számok törvénye alapján.
2016. dec. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg azt vettem észre, hogy az egyik baj szüli a másikat. Ha jön, csőstül jön, úgyhogy már nem is kapálózok, megvárom, míg lecseng a dolog. A jó szériában aztán úgy-ahogy, sikerül minden.
2016. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tttssj válasza:
Nyugi, nem vagy egyedül!
2016. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is így van mostanában, de már csak vállat rázok erre. A laptopomat ki akartam tisztítani (cpu pasztázás, ventilátor megjavítása), 5 csavar iszonyúan be van ragadva, 3 órát szereltem a semmiért. (valószínű fúrás lesz a vége). Szekrényt akartam tenni a szobám egy üres részére (átalakítottam), de nagyon nedves volt a fal (szószerint folyt a víz), és nem akartam a szekrényt rögtön ennek kitenni. Azóta kiderült, hogy mi a gond (párásodás+rossz tető egyszerre), lassan mehet a szekrény is oda, de amikor ezt megláttam, nagyon ideges lettem. A Lumiám akkumulátora kicsit több, mint egy hónapja meghalt (gari pont lejárt...), szerencsém az volt, hogy volt kéznél egy régi Vodafone Smart Mini (azóta is működik. :) ), és nem kellett vásárolni. Mondhatnék még ilyen dolgokat, de én az ilyeneken már lassan nevetek, semmi értelme szomorkodni, ha valami elromolhat, az el is romlik. :)
2016. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!