Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges szerintetek egy...

Lehetséges szerintetek egy unalmas emberrel szívesen lenni?

Figyelt kérdés
Ma utaztam a vonaton az egyik osztálytársammal és egy beszélgetésben azt mondta nekem, hogy unalmas vagyok (nem csak pillanatnyilag, hanem úgy általában), de ez "nem gond".. Amikor kiszálltam a vonatból, elsírtam magam, mert nekem az egy komoly félelmem, hogy untatom az embereket.. Aztân elkezdtem gondolkodni: hogy lehet egy unalma emberrel szívesen idõt tölteni?! Az unalmasság akkor csak nekem a szociális élet/barátok halála? Ti mit gondoltok errõl?

2016. dec. 3. 00:04
 1/6 elwera ***** válasza:
Lehetséges hogy valaki szívesen van veled, például az aki kedvel. Akivel meg nem vagytok egy hullámhosszon, azzal nem kell kínlódni, és nem kell foglalkozni azzal amit mond.
2016. dec. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért, sokan akarnak veled időt tölteni?


Mellesleg az unalmasság nem egy univerzális dolog.

2016. dec. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

El ne hidd már! :D Lehet, hogy CSAK SZÁMÁRA tűnsz annak, mert nem vagytok kompatibilisek. Ha visszahúzódó vagy, introvertált, akkor kevés embernek adod ki magad, kevésnek nyílsz meg, de ez még marhára nem jelenti azt, hogy unalmas valaki. Nem kell mindenki véleményét elhinni. Számára az vagy, másnak meg érdekes vagy. Ez ennyi, felesleges bonyolítani.

Egy saját példa: van olyan ember, akivel nagyon érdekeseket tudunk beszélgetni, filózgatni bármiről, programokat csinálni, míg másnál megkukulok, elhallgatok. Ez azért van, mert minden ember mást hoz ki belőled és fordítva. Hülyeség, hogy sok barát kell, szerintem elég kevesebb, de akkor azok igaz barátok legyenek.

2016. dec. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze. Én most találkoztam egy sráccal, akinek tök jó meglátásai vannak, de minden mondandóját nagyon sokáig nyújtja így bealszol közben, amikor beszél...:D

De tök normális srác. Már találtam rá egy megoldást: kimondom előbb a végeredményt, amit akarna mondani vagy siettetem hogy ugorjon már a lényegre.

Neki nem lenne nehéz oldalas esszéket írnia...:D

2016. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább töltök időt együtt egy unalmas emberrel, mint egy idegesítővel!

Amúgy meg mindenki más képet alkot rólad a fejében. Lehet, hogy neki unalmas vagy, de nem azt jelenti, hogy másnak is. Rólam is mondták már sokan, hogy unalmas vagyok, mégis vannak, akik szívesen barátkoznak velem, és hívnak ide-oda, tehát ha annyira uncsi lennék nekik, nem akarnának velem találkozni. :D Szóval az emberek egy részének unalmas vagyok, egy másik részének meg nem. Biztos veled is ez a helyzet.

2016. dec. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ez nagyon megnyugtatott :)
2016. dec. 3. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!