Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Sétáltam az...

Miért van ez? Sétáltam az egyik haverommal az utcán és egyből az első szembe jövő, , tudós´´ megszólja hogy cigány meg hogy húzzon vissza Romániába. Pedig nem is ismerik nem tudják hogy milyen. Várom válaszaitokat.

Figyelt kérdés

2016. dec. 3. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
miért kérdezel olyat amire tudod a választ?
2016. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

1) provokatív

2) információ hiányos

3) nem derül ki mit akar a kérdező

4) rasszista

2016. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert rossz környéken laktok
2016. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes, én 1 kezemen meg tudom számolni, hány embert láttam beszólni akár 1 cigánynak is nyíltan az utcán (konkrétan egyet sem).


Bezzeg fordított esetben a cigányok 99,9%-a vagy belém, vagy másba kötött bele...

2016. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

volt bnőm falusi cigány, ott nem igen volt neki atrocitás, így mikor mondtam neki, hogy 'na, Pestre ne gyere' csak nevetett, tényleg nem hitte el

aztán egyszer mikor fent volt, random emberek inzultáltak engem, meg őt mikor elsétáltak mellettünk, hogy 'jaj a cigány', meg 'ezt is magyar tartja el', stb... mondanom se kell, eléggé megviselte szegényt

mi magyarok borzalmasan rasszisták vagyunk... de az a vicces, hogy általában pont az a réteg a leginkább rasszista, aki úgy viselkedik/beszél/tanul, mint az általuk aprehendált sztereotípiai kép

ez ilyen

2016. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze mert azt hiszik ők kulturáltabbak és különbek, holott még lejjebb vannak..
2016. dec. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Jelenet:

bevásárló központ. Cigány megy ki a kapun. Becsipog.

Cigány: - Csak azért csipog mert cigány vagyok!

Biztonsági: - Láttam mit rakott el a táskájába, de takarodjon innen és meg ne lássam még egyszer.


Tanulság:

A biztonsági egy rasszista bunkó, aki utál minden cigányt.

A cigány egy ártatlan áldozata a rendszernek és nem csinált semmi rosszat.

2016. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!