Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jövő héten lesz az első...

Jövő héten lesz az első munkanapom, nagyon félek. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
jövő héten kezdek önkéntes munkát egy fogyatékosokkal foglakozó nappali otthonban. még sohasem dolgoztam, és nagyon félek, hogy mi lesz. elvileg olyan munka lesz, hogy takarítás, konyhai kisegítés, fogyatékosokkal rajzolni, ilyesmi. de mivel még sohasem dolgoztam nem tudom, hogyan működik egy munkahely. fogják mondani hogy mit csináljak? vagy nekem kellene meglátni? magamnak való vagyok, félek, hogy nem fogok tudni beilleszkedni :(
2013. máj. 29. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj. Egyrészt nem egy multinál fogsz kezdeni felsővezetőként...

Az otthonban vélhetően (reméljük) egyébként is empatikus, segítőkész emberek dolgoznak, akik becsülni fognak azért, hogy önkéntesnek jelentkeztél. Bemész, és valószínűleg körbevezetnek, bemutatnak mindenkinek, aztán kapsz valami feladatot. Valószínűleg eleinte mindig lesz melletted valaki, míg beletanulsz a rendbe.


Ha bizonytalan vagy, kérdezz bátran a dolgozóktól! Munkavállalóként jogod van hozzá, hogy pontosan megtudd, mi a feladatod, a felelősséged és a jögköröd.


Nem kell társasági embernek lenned a beilleszkedéshez. Légy udvarias, akkor ha csendesebb is vagy, nem bunkónak tűnsz majd, hanem félénknek, és majd segítenek.

2013. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reszelo válasza:
Kíváncsi lennék, hogy végül hogy sikerült, és szereted-e csinálni!
2013. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jól sikerült, igen szeretem csinálni, eddig minden jó :) köszönöm a kérdésedet.
2013. jún. 14. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!