Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jövő héttől kezdődik az...

Jövő héttől kezdődik az egyetem és holnap lesz az első estém a koliban. Mire számíthatok? Lesznek szívatások, beavatások az új lakóknak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok tőle igazából. Én tudok alkalmazkodni azzal nincsen baj és piát is viszek mert gondolom ez nagyrészt arról szól de mégis szorongok hogy a szobatársak belém kötnek ha valami nem tetszik rajtam. Voltak már rossz élményeim pl. verébtáborban és nem tudtam magam megvédeni. Viszont nem is szeretném magam kihúzni a hülyeségekből. Attól még nem leszek "tag" ha én is iszok?
2016. szept. 10. 17:55
 1/9 MZ.per.X ***** válasza:
56%
Ne agyald ezt ennyire túl.
2016. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk semmiféle szivatás vagy beavatás vagy hasonló nem volt soha. Van egy nagy beköltözős buli, odamegy mindenki buliznak együtt, aztán ennyi.
2016. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. szept. 10. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberekről van szó, tudom, hogy néha süllyed a színvonal, de amin nem akarsz, azon nem veszel részt. Egyébként pedig ha lesz is beavatás, nem gondolom, hogy a szívatás a része lenne.
2016. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik koliban leszel?
2016. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nálunk semmi nem volt... buli? Szivatás?... ugyan kérlek :D ez nem az amerikai pite ;p mindenki szépen bepakol aztán beül a kis hülye laptopja mögé azt szevasz valóság :/ :D ... esetleg közös film vagy szobában iszogatás kicsi kötelező beszélgetés azt annyi
2016. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtató válaszokat végül nem volt semmi mert még ember is alig van a koliban meg még csak 1 szobatársam költözött be de vele eddig elég jól kijöttem. amúgy ma hazajöttem mert még ezen a héten csak tárgyfelvétel van nincs tanítás. ezen a hétvégén lesz beköltözős buli az elsősöknek így talán elmegyek arra :)
2016. szept. 13. 15:20
 8/9 A kérdező kommentje:

#5 09-10 21:55

Debrecenben a Borsós József koliban. Ez a műszakisok kolija de én igazságügyi igazgatási szakra járok majd :)

2016. szept. 13. 15:21
 9/9 A kérdező kommentje:
*Borsos József :)
2016. szept. 13. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!