Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te átadnád a helyed egy...

Te átadnád a helyed egy (ingyen utazó) nyugdíjasnak a buszon miközben te teljes árú jeggyel utazol?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 23:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Ez pont nem számít a világon semmit. Hogyne. No persze, ha nem látom, hogy nyugdíjas és rászorul, akkor nem biztos.
2016. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Aha
2016. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Sőt. 70 évesen és fitten is átadnám a helyem egy 55 éves, szétdohányzott, szétdrogozott, levegőt alig vevő hájpacninak is s még azon se hőbörögnék, hogy az én adómból megy a gyógyítása...

Pedig nem vagyok különösebben kedves ember.

2016. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Blade Bone ***** válasza:
78%
Persze, de még fiatalabbnak is.
2016. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Clay Morrow ***** válasza:
94%
Mindig felajánlom a helyemet, de sosem fogadják el. Sokszor határoztam már el, hogy többet nem ajánlom, de ettől függetlenül mindig megkérdem és az esetek nagy részében úgy sem fogadják el. Remélem választ találsz a soraim közt.
2016. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
nem a nyugdíjas egy ingyenélő semmirevaló állatfaj akik még nem csináltak semmit majd ha bizonyítanak akkor esetleg
2016. dec. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nehézkesen mozgó/bottal járó időseknek át szoktam adni
2016. dec. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Főleg mikor buszon, sok szabad ülés van. De a nyugdíjas akkor is, te helyedre akar ülni.
2016. dec. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha láthatóan rászorul, akkor természetesen, magamtól ajánlom fel.

Ha az a fajta, aki fut, mint a nyúl (és mondjuk nincs csomagja, miközben én úgy nézek ki, mint egy karácsonyfa), de elvárja, mert az neki "jár", akkor legfeljebb csak akkor, ha nekiáll balhézni, mert annyit nem ér az egész.

2016. dec. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Eddig csak 1 bácsinak adtam át a helyem, mert értelmes, szerény embernek tűnt, aki nem várja el hogy átadják neki a helyet.

Öregasszonyoknak életbe nem fogom átadni a helyem, mert ők már üvöltözve kérik bunkón: "UGYE ÁTADOD A HELYED?"

2016. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!