Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy multicég jönne, és azt...

Ha egy multicég jönne, és azt mondaná neked, hogy ingyen lefagyasztanak 500 évre, majd kiolvasztanak és 80% hogy sikerül élve visszahozni, belemennél?

Figyelt kérdés
Minden személyes tárgyadat visszaadnák a kiolvasztást követően.
2016. aug. 25. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vannak szeretteim. Ha oket is vihetem, akkor talan.
2016. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én igen.
2016. aug. 25. 17:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Már most is eléggé élhetetlen, agyonszennyezett és túlnépesedett a Föld, bele se merek gondolni, 500 év múlva milyen pokolra ébrednék...
2016. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most biztosan nem. De később lehet, hogy igen. Ha pl. kiderül, hogy valami betegségem van, vagy ha rossz irányba változik a világ. Érdekel egyébként is a téma, hogy milyen lehet a világ 100-200-stb. év múlva. De azért a mostani életemet is szeretném még élni.
2016. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
:D ez milyen debil kérdés :D hát én örülnék is mindent hátrahagyva, azt már rájuk bíznám h sikerül e újra éleszteni
2016. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ennek semmi értelme.


viszont ha jönnének az ufok és felajánlanák, hogy elvisznek magukkal csillagközi utazásra, akkor azonnal mennék.

2016. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Esetleg ha viszonylag fiatalon valami halálos betegségem lenne és már csak heteim lennének hátra, és mire kiolvasztanak, gyógyítható lenne, akkor belemennék.

Egyébként ezt az életet szeretném élni, amit ismerek, azokkal az emberekkel, akiket szeretek.

A személyes tárgyaimhoz a kiolvasztás után nem ragaszkodnék. 500 év múlva egy rakás szemét lesz mind.

2016. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MZ.per.X ***** válasza:

Nem vállalnám.


Már alapból azért sem, mert szar lehet úgy felkelni, hogy mindenki akit egykor ismertél, az halott, de még az unokáik is.


Na meg mi garantálja hogy 500 évig eltárolnak biztonságban? Nagyjából semmi.

2016. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha 60 évesen ajánlják ezt fel akkor belemennék. Meg a caillagközi utazásos válasszal is egyetértek:D oda is mennék szó nélkül, akár most 20 évesen is. Kíváncsi ember vagyok, de élni akarom az életem most még, szóval nem mennék bele. De ha később ajánlják fel akkor igen
2016. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, aztán felébrednék a marson a jégkoporsómban meztelenül (mert hát ídő közben átszállítottak oda, mert a föld élhetetlenné vált) aztán t d r r t d t d td td d, kezdődhet a démon írtás őhh...
2016. aug. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!