Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyen jó a kommunikációm...

Hogy legyen jó a kommunikációm ha nem áll senki se szóba velem?

Figyelt kérdés
Mit kell tennem, hogy csináljam ahhoz hogy ne rázzanak le, kommunikálni tudjak, s a szociális helyzeteken javitsak?
2016. dec. 4. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
mindig kérdezz. az emberek szeretnek magukról beszélni. és légy figyelmes. én pl utálom azt hogy melohelyen elmondtam a kollegának, hogy este csinálom a maszekmelom, erre este rám ír facen, hogy mit csinálsz ráérsz e..kb minden nap megkaptam. vagy mondtam neki, másnap nem jövök, megyek gyógyúszásra, erre másnap zaklat, hogyhogy nem mentem dolgozni. szóval ő speciel ne csodálkozzon, hogy nem beszélgetek vele..
2016. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van.

Hallgass ( figyelj a másikra), ÉS kérdezz.

Ha ez a kettő megy, már jó úton vagy. :)


Másrészt meg olvass, az is javítja a kommunikációs, kifejezőképességedet.

2016. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De ez csak a gyakorlás része, előbb tanulni is kéne kommunikálni! :)

És a gyakorlás részt sem idegenekkel kell csinálnod, hanem akár otthon magaddal a tükör előtt, vagy rokonokkal, barátokkal :)


Tanulás részhez pedig önfejlesztő könyveket tudom csak ajánlani, első benyomás c. könyv. Torrenten fent van minden :)

Esetleg még ami eszembe jut, valami dráma csoport? Meg olyan improvizációs dolgok, vagy ahol sokat kell beszélni :)

2016. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!