Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek fontos a környezetvédelem?

Nektek fontos a környezetvédelem?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért?

2016. dec. 5. 03:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Bocsánat! MINDEN TŐLEM TELHETŐT MEGTESZEK. Most boldog vagy? Nyilván így értettem. Nagyon szeretsz okoskodni.
2016. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon. Minden lehetséges módon igyekszem energiát megtakarítani, nem átallottam ennek érdekében energetikus végzettséget is szerezni.

Másik nagy vesszőparipám a szemét. 50 éve a nagyszüleim évente kétszer kivitték a lerakóba azt a fél talicska szemetet, amivel nem tudtak mit kezdeni, az összes többi eltűnt. Vagy az állatok ették meg, vagy a trágyadombon kötött ki.

Igyekszem kerékpárral, vagy gyalog járni, noha belátom, hogy sokszor meg kell alkudni az ördöggel. Most is két autónk van kettőnknek, mert egyszerűen nem tudnánk munkába járni nélkülük.

2016. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
De ha már itt tarunk, olvasd el a szabályzatot! Ne a kommentekre válaszolj!
2016. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Igen,bár nem mindig gyűjtök szelektíven,viszont nem dobálok el "nem elrohadó" dolgot.Ma már.
2016. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Miért ne válaszolhatnék a kommentekre? Felvetettél egy érdekes kérdést, arra reagáltam. Nem bántottalak. Azt írtad, szerinted egyedül vagy a világon, aki ezzel foglalkozik. Erre írtam, hogy ez nem így van.

Attól, hogy te többet teszel, mint a szomszéd Mariska, még nem biztos, hogy a szomszéd Mariska nem tesz meg minden TŐLE elvárhatót.

Ugyanígy biztosan van olyan, akitől még több elvárható, mint tőled, neki sincsen joga azt mondani, hogy akkor amit te teszel, az semmi.

Nem tudom, hol láttál ebben sértést, de nevetségesen pukkancs vagy. Eddig egy tök normális beszélgetés, felnőttek közötti eszmecsere volt itt.

Te mindig támadásnak veszed, ha valaki hozzád merészel szólni?

2016. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Értsd már meg, hogy nem lehet hozzászólni a kommenthez! Ezen az oldalon ez itt szabály.
2016. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

És akkor te minek vitatkozol velem már nem tudom hányadszorra?

Ha ilyen szabálykövető vagy, akkor akadjál már le rólam! A kutya nem bántott téged.

2016. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

A szemetlős része igen, de az Autós része egyáltalán nem tud érdekleni..

Épp ezért járok egy 4.2 V8-as Benzinmotorral,csérbe persze olyan adót bsznak rám hogy az nem igaz ('merhát az szennyezi a kőnyezetet.. baromság, érdekes a gyárak nem..)

2016. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ésszerű határokon belül, nem elvtelenül igen.
2016. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Vannak érdekes környezetvédők, mondjuk egy vegetáriánus család, akinek sokkal nagyobb az ökológiai lábnyoma, mint egy átlag városi családnak. Sok gyerekük van, óriási mennyiségű szemetet termelnek, mindenhova autóval mennek, sokszor messzire, hogy ott biozöldséget, biogyümölcsöt vegyenek, de közben teleszennyezik a levegőt a benzingőzzel. Na ők a képmutató környezetvédők.
2017. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!