Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mik a feltételei a Greenpeace-...

MIKLÓS18 kérdése:

Mik a feltételei a Greenpeace-be való belépésemnek? (a 18 év betöltése tutira-az megvan, büntetlenelőélet is megvan) Van még ezen felül valami feltétel? Aki ért ténylegesen hozzá, szívesen várom a tudnivalókat! (egy fontos kiegészítés lent! )

Figyelt kérdés
Teendőimnél fogva kevés szabadidőm van,a július a legszabadabb hónap,azon kívül kevés kampányban tudnék résztvenni!Lehet-e ez hátrányos a tagságom szempontjából?Tudom,hogy az elhivatottság a legfontosabb ma sokaknál,de szerintem az eszme,a zöld iránti szenvedély,ami nekem megvan,az a legfontosabb! Tisztelettel várom a válaszokat!

2016. jún. 8. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Manapság a legfőbb feltétel az atomenergia ész nélküli gyűlölete. Hápognak és mondanak mindent, meg nagyon hatásos reklámanyagokkal riogatják az embereket, de közben valódi érveik nincsenek. Inkább keress más szervezetet, akiknek segíthetsz.
2016. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Van egy beavatási szertartásuk, ha jól tudom. Le kell teríteni puszta kézzel három őzet, vagy vaddisznót, majd vadászpuskával fejbelőni egy szarvast
2016. jún. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

- Kellő méretű és vastagságú szemellenző;

- a vezetés által kirótt feladatok gondolkodás nélküli feltétlen végrehajtása;

- példamutatás, azaz semmi olyan használata, ami ellen harcolni akarsz, tehát először keress egy jó barlanglakást és ismerd meg az ehető erdei/mezei vadnövényeket.

2016. jún. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

ha tudsz angolul, ezt nézd meg:


https://www.youtube.com/watch?v=BpBnJq19R60

2016. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Nézz körül a "kérdések és válaszok" rubrikában:

[link]


Ámbár...

Amikor a Greenpeace megalakult, nemes célok vezették e tagokat.

Ma már politikai bohócjáték az egész.

És mióta emberhalált is okoztak, vandalizmussá tették az eredetileg - ahogy a neve ismutatja - békés manifesztációt, csúnyán lejáratták magukat.

A fanatizmus semmilyen formában nem képviseli az emberiség jólétét.

2016. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
*a tagokat.
2016. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!