Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Életképtelen vagyok. Tanácsok?

Életképtelen vagyok. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Nem érdekel semmi igazából, visszahúzódó vagyok, félek mindenféle dologtól, pl ügyek intézése, orvoshoz menni, fodrászhoz menni, emberek szemébe nézni stb. Régen teljesen az ellentettje voltam mostani önmagamnak. 23 F



Mit csináljak az életemmel? Annyiszor nekiálltam már, hogy a talpamra állok, de nem bírok egyszerűen, lehúznak a mélybe a negatív gondolatok.


Csak egy kiutat látok már, és onnan nincs visszaút :(



2016. dec. 7. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Attyaég! Fodrász, beszarás. Imádom az ilyet olvasni.

Most kaptam két tüdőembóliát, fél oldalamra lebénultam, elvesztettem a munkám, a végrehajtó a nyakamra jár, itt vagyok fél lábbal a sírba. Szerinted hogy érzem magam? És? Érdekel valakit?

2016. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a te bajod, ez meg az enyém. Azért mert neked rosszabb, mint másoknak, attól még érezheti más is szarul magát.
2016. dec. 7. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Mindig mondom, a természetes szelekció szarul végzi a dolgát :\
2016. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ebben van valami. Engem lelkileg bäszott el, téged fizikailag.
2016. dec. 7. 17:47
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

A legfontosabb dolog, hogy ha fizikálisan egészséges vagy akkor tudsz változtatni a dolgokon, ha igazán akarod, csak szembe kell nézned a szorongásaiddal, félelmeiddel és le kell győznöd a sötét oldalad és csak arra koncentrálni, hogy a legjobbat hozd ki az adott helyzetből. Szembe kell szállnod minden félelmeddel, célokat kitűzni és harcolni értük.


Nem egészen értetted, hogy ,mire akart kilyukadni az előző hozzászóló. Ha rajta múlna, akkor javítana a helyzetén, mert akarja, de fizikailag és anyagilag kötött, de a hozzáálása miatt még így is sokkal előrébb van, mint te, mert ő akar, csak segítség kéne neki. Nálad az a probléma, hogy az igazi akaratelhatározás hiányzik, hogy legyőzd a félelmeid és jobbá tedd az életed.


Neked kitartást, az előző hozzászólónak meg jobbulást és a helyzetének jobbra fordulását kívánom.

2016. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Egy "mindent elsöprő" szerelem.

Vagy egy JÓ (!) pszichológus! ... de tényleg!

2016. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
menj fizetos lányokhoz, azok ferfit csinalnak beloled.
2017. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szociális fóbia, irány a doki(természetesen van ingyenes pszichiátriai járóbeteg ellátás)
2017. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!