Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiborultam! Ismét nem találom...

Kiborultam! Ismét nem találom a lelki békém. Praktikák? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Vannak időszakaim mikor effektiv semmi nem jön össze, és lelkileg kiborulok, az egyensúlyom abszolút felborulok.

Talán az lenne a legjobb ilyenkor elbújni a világ elől, nem tudom, olvasni, jógázni? A természetbe menekülni? Vagy csak simán kiönteni a szived valakinek?


Ti hogyan cselekedtek ilyenkor?

Egyszerűen úgy érzem magam hogy vonszolom magam, nem tudok mosolyogni (vagy ha igen akkor az valami erőltetett vonal).

Talán azzal tudnám leirni a problémám hogy nagyon egyedül érzem magam, nem tudom.



2016. aug. 25. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor kibeszélek magamból mindent. Egy üveg bor, egy számomra kedves ember, egy külvilágtól elzárt szoba csodákra képes. Tény, hogy ez után sem oldódik meg minden lelki gondom egy csettintésre, de sokkal könnyebb tovább menni.
2016. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás szerintem jó ilyenkor, vagy testedzés, esetleg filmek, vagy valami új hobbi.+
2016. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit mondok, hogy nagyon szarul vagyok, egy romhalmaz és megbeszélni nem tudom senkivel, de nem is akarom. Semmit nem tudok tenni ellene, elnyomom magamban. De már az sem megy, túl sok a gond és nem fér el bennem. Úgyhogy kíváncsi vagyok, hogy mikor fogok robbanni és, hogy. Sírásban nem hiszem, egyszerűen szerintem tönkretegyek majd bél ügyileg, ugyanis nekem azok az állandó ideg miatt rosszak és csak rosszabbak is lesznek. Tehát ja.


Amúgy állítólag jó, ha ki tudod magadat beszélni. Vagy levezetni sporttal a feszültséget. És a számítógépes játékok is feszültségoldóak, csak nem szabad felidegesíteni magad rajta, mert csak játék. Ezeket tudom ajánlani. Próbáld ki őket, hátha jobb lesz.

2016. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hidd el nem vagy egyedül, mindenkinek vannak sz-r korszakai.. pl. ha én erre gondolok, hogy nálam sokkal rosszabb helyzetben lévő emberek is vannak, vhogy hálásabb leszek, amim van amiatt. de praktika? sírd ki magad, ha tudsz az jó, ha van valami háziállatod szeretgesd meg. pl. kutyát :) nekem is a beleimre megy az ideg, ezért olyan kajákat eszek amiktől tudom, hogy jobban leszek legalább belülről. én a helyedbe otthon hagynám a telót és mennék bicajozni, egy szép parkban csak úgy leülnék, vagy bármi ahol végre kikapcsolhat az agyad és át tudod gondolni mi az életed értelme és hogyan tovább. szeresd magadat, hidd el ez a kulcs. értékes vagy! kitartás!
2016. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
# 3 én is így vagyok. Évek óta így teli vagyok, olvasok, zenét hallgatok, rendesen sportolok, néha kibeszélem valakinek... ideiglenes megoldások, és egyre rövidebb ideig hatnak...
2016. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyki a természetbe vegyél fel egy követ merj kezeddel egy patakba érezd ahogy simogat és rájössz nem vagy egyedül ne búsulj keresdmeg mi tesz boldoggá
2016. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# 6 Kliséhalmaz
2016. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!