Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek elviselhetőbb?

Hogyan legyek elviselhetőbb?

Figyelt kérdés
Mindenkit csak idegesítek akaratom ellenére is,pedig csak beszélgetni akarok,akár itt,akár a valóságban,de végül MINDIG az a vége,hogy egyedül maradok.Meg is mondják nekem,hogy elviselhetetlen vagyok,én meg kérdem,hogy: de miééért? És hiába próbálom elviccelni vagy nyugodtan kezelni a dolgokat,mindenki hanyagol engem.Saját anyám se akar velem beszélgetni,barátaim nincsenek és sokak szerint nem is lesz.Megkérdeztem már,hogy pntosan mi is a bajuk velem,de csak annyit mondanak,hogy nem bírnak elviselni.Mit tudnék tenni?

2016. dec. 8. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Először figyeld meg a viselkedésed, hogy mire hogyan reagálsz, lehet van egy mások számára taszító viselkedési formád amit ha észreveszel tudsz rajta változtatni. Adj magadnak időt, hogy összeszedd magad, kezdj érdeklődni dolgok iránt amit mások is érdekelnek, hogy találj témát beszélgetésre. Legyél objektívebb, mert ha mindent magadra veszel és túlságosan is várod mások pozitív visszajelzését sőt akár próbálod kierőszakolni belőlük az zavaró lehet nekik. Asszertíven kommunikálj, tehát az emberekkel úgy beszélj hogy figyelsz a saját érdekeidre, viszont figyelembe veszed a másokét is(ez kicsit bonyolultabb ennél, ajánlom hogy nézz utána). Ezután én keresnék egy másik társaságot, ahol nem vagy már leírva. Lépj ki a komfortzónádból :D
2016. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1# Sulit váltottam,mert kijártam a 8 általánost.Reménykedtem,hogy majd ott lesz legalább egy ember,akivel jóba lehetnék.De nincs,bennem van a hiba,nem megy nekem semmi,csak az idegesítésnek nem tudom az okát.
2016. dec. 8. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Úgy látom, a fiókodod nem elérhető már, nem tudok privát üzenetet írni, viszont én voltam a válaszoló még 4 évvel ezelőttről!

Ha mégis találkoznál még e régi kérdéseddel, azóta jól alakul sorod?

2022. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!