Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Legyek e híresség, vagy ha...

Legyek e híresség, vagy ha félek akkor inkább ne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy haverokkal készítettünk egy youtube videót, egy zenei feldolgozást... Az első 2 hét alatt nem nézték sokan, de az elmúlt 3-4 napban (közben nem nagyon figyeltük) meg 100xozódott a megtekintések száma. Így most 3 millió majdnem. Gyorsan privátra is állítottuk, mert megijedtünk (főleg én). :/ A kommentek javarészt egyébként pozitívak voltak, de meglepően kevés a megtekintési számhoz képest.


Na de most az van, hogy nem tudom mi legyen... Az a baj, hogy elég súlyos szociális fobiám (de olyan szinten, hogy 24 évesen a legtöbbszőr nem merek egyedűl bevásárolni, csak gyógyszerezve) van és depressziós is vagyok/voltam. Ezekre amúgy gyógyszert is szedek. Mondjuk öngyilkos hajlamom az sosem volt és nem is hiszem, hogy bármi is kiválthatná, de ha híres lennék (akár csak youtubeon) az lehet, hogy nem lenne olyan jó mint ahogyan esetleg most gondolom.

Meg a multam sem makulátlan, ennyi idősen még csak jövőre diplomázok és a szüleimmel lakok.


Meg bár a videóban én vagyok a "főszereplő", énekes de végülis 4en szerepelünk, tehát nem biztos hogy én vagyok a siker titka, illetve gondolom az sem ritka hogy egy előadó/együttes 1 db videója lesz csak felkapott a többi pedig nem.


De mégis, soha nem volt semmilyen célom és most úgy érzem, hogy zenélni, később saját számokat készíteni (illetve a meglévőket tökéletesíteni) lenne értelme és lenne erőm a továbbiakban.

De én ezt csak relative visszahuzódóan tudnám csinálni.


Ti megpróbálkoznátok saját számokat feltölteni, tudván ha sokan megnézik akkor valszínüleg nem lehet eltakarítani majd a netről és nem nagyon van vissza út?


Lehet olyan negatív hatása a dolognak amire én most nem gondoltam?


Előre is köszi!

24/f


2016. nov. 14. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ebben lehetne a "betegseged" gyogyszere (ne haragudj hogy ezt idezojelben irom, de vannak fenntartasaim ezzel kapcsolatosan). Ebbol merithetnel egy kis onbizalmat akar.
2016. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha küldesz privátban egy képernyőfotót, hogy tényleg van egy 3 milliós nézettségű videótok, akkor el is hiszem, és megmondom, lehet e negatív hatása. :D
2016. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Várj! Ott megakadtam hogy súlyos szociális fóbiád van és egy YouTube videóban te vagy a főszereplő amelyben énekelsz.

Akkor hogy is van ez?

2016. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!