Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek olyan emberek,...

Hogy lehetnek olyan emberek, hogy azért nem köszönnek nekem mert ronda vagyok és látszik rajtam hogy semmi hasznomat nem vennék?

Figyelt kérdés

Nem a női nem ellen szól a kérdés, nem akarok hergelni senkit, csak egyszerűen nem értem, hogy fordulhat ilyesmi elő. Magasan képzett (egyetem) elvileg intellingens nők nem viszonozzák a szemtől szembe köszönésemet.

Például az egyik barátom csaja rendszeresen ezt teszi. Találkozom velük, köszönök, de a csaj semmit nem reagál, mintha szellem lennék. Vagy az irodánkban is van egy ilyen csaj. Elvileg együtt dolgozunk, de még a kis lliftben is levegőnek tud nézni. Ezek a csajok nem csak velem csinálják ezt, hanem másokkal is. Sokáig nem értettem míg az egyik ilyen csaj egyszerűen érzelemmentesen a szemembe mondta, hogy ne erölködjek hogy beszélő viszonyba lehetünk (pedig a haverom barátnője) mert ő bizony ilyeneknek mint én nem is köszön, nem fecsérli az idejét, hogy jópofizzon vagy csak kinyissa a száját. Ő megválogatja kivel áll szóba egyáltalán mert ő egy diplomás, jócsaj, ha minden ronda pasival leállna csak köszöngetni is, elmenne a fél napja, plusz még azt is hihetnék hogy lehet esélyük nála.

Szóval úgy gondolkodik, hogy aki számára nem értékes az levegő, nem létezik.


A bajom az egésszel, hogy már én érzem magam rosszul ilyenkor. Nagyon megalázó hogy egy zárt helyen ráköszönsz valakire aki valakid valakije vagy a munkatársad és nem jön semmi válasz. Főleg akkor ég a pofám ha mások is ottvannak. Tudom hogy ez az ő bunkóságuk, de nem értem hogy létezhetnek ilyen emberek. Mégis nekem esik rosszul, ők meg úgy érzik hogy most jól felülkerekedtek rajtam.


2016. dec. 8. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Ja, aha persze.

Szerintem meg egy kicsit paranoiás vagy. Próbálj meg más dolgokkal is törődni az életedben, mint ilyen hülyeségek.

2016. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Komoly!


Mégegyszer mondom nem úgy kell elképzelni, hogy mindenki ilyen! 3 ilyen embert "ismerek". A több százból.

2016. dec. 8. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg mit vagy úgy oda? Bunkók, oszt' jónapot.

Nem kell velük foglalkozni meg belebújni a seggükbe, hogy jajj légyszi légyszi vegyél észre és köszönj nekem...

2016. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van a válaszolóknak. Ne foglalkozz vele! Tudod hány embert látok egy nap és hány nem köszön vissza? :D Juj, én érzékeny vagyok, de ezen már fenn sem akadok, mert ki tudja miért nem köszönnek. :P És nem is érdekel. XD Megesik, hogy én sem köszönök... ez van :D de sosem direkt. Bunkó emberek vannak sajnos, meg kell tanulni együtt élni velük. :/
2016. dec. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyengébb eltaposása minden állatfaj természetes ösztöne, az embereknél is megmaradt. Ha te ilyen komplexusos kis nyuszika vagy "búú, csúnya vagyok" akkor bizony az erősebbek átlépnek rajtad. És még örülhetsz, hogy ennyivel megúszod, vannan megyék, ahol naponta megvernének az ilyen beszari hozzáállás miatt. (nem a szép nők, hanem a késsel járó férfiak)
2016. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszurd :D

Én is utálok jópofizni az emberekkel, de egy "szia" az alap. Javaslom, hogy te meg ne pazarold az időd bunkó emberekre, és ezentúl ne köszönj nekik.

Vagy találj értelmes emberekből álló társaságot, normális munkahelyet. Nem tudom, milyen területen dolgozol, de nálunk ilyen sosem fordul elő, alap, hogy mindenki köszön mindenkinek, akkor is, ha az életemben nem láttam még a másikat, mert sosem bújik elő a monitor mögül.

2016. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!