Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartja sok ember gáznak,...

Miért tartja sok ember gáznak, hogy mások régi FB-os képeit lájkolja, főleg ha csak most ismerte meg?

Figyelt kérdés
Sosem értettem, miért gáz valaki régi képeit nézni és lájkolni: ha csak most ismertem meg, nem tudtam akkor lájkolni, amikor feltette. És az meg hogy megnéztem, tény, és semmi titkolni való nincs benne. Én sem asszociálok arra, ha valaki régi képem lájkolja, hogy biztosan belém van zúgva, és egész nap engem nézeget, csak rákattintott valahova, és akkor már megnézte a többit is.
2016. dec. 10. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak tényleg arra utal, hogy valamiért érdekel annyira, hogy végignézegeted a képeit. Meg sokan nem szeretik, ha ezek a régi képek előkerülnek, ha viszont valaki likeolja, hozzászól egyből felugrik megint.
2016. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az ember vállalja azt, amit nem töröl. :) Igen, értem, hogy arra utal, nyilván azt is teszem, de hát istenem. Nekem volt, akinek a szavaiból kiderült, hogy a testvéremet is megnézte, mégse gondoltam, hogy szerelmes belém.
2016. dec. 10. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont csak azokat az embereket szoktam nézegetni, akikért nagyon odavagyok. Nem szerelemre kell gondolni, hanem egyszerűen felnézek rá, mert annyira szuper valamiben, és titokban úgy rajongok érte, mint tinikoromban az aktuális életem szerelméért. Valószínűleg az illetőnek nem esne le, hogy mennyire felnézek rá, és egyébként sincs ebben semmi ciki. Mégis, valamiért nem szeretném, hogy tudjon róla.

Na most, hogy elolvastam és megválaszoltam ezt a kérdést, megyek vissza kukkolni Senpai gimis fotóit :D

2016. dec. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményed. :)
2016. dec. 11. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:
A világ nagy problémái... :D
2016. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!