Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ő milyen ember? Régi barát?

Ő milyen ember? Régi barát?

Figyelt kérdés

Röviden volt egy kis baráti közösség, 3am voltunk fiúk. Az egyik fiú akivel szorosabb volt a barátságunk, együtt sportoltunk, buliztunk stb, ő elköltözött és nem is keresett többet, én voltam az aki kereste őt kb fél évig próbálkoztam és utána abbahagytam , mert minek törjem magam?

nemrég összefutottunk és elhívott egy házibuliba, jól elbeszélgettünk, mintha csak tegnap beszéltünk volna utoljára, de évek óta nem is láttuk egymást, nem tudtunk a másikról. Én is abba a városban élek már ahová ő elköltözött. A beszélgetésben előkerült a 3. "haverunk" (ő az idő múlásával eléggé erősen fúrt engem) Elmondta, hogy egyedül vele tartja a kapcsolatot, mással már nem nagyon.

Ez engem nagyon szíven ütött, mert a 3. haver azért lett vele ennyire jóban, mert mindig dicsérte, nyalizott neki.

Régen felfigyeltem egy óvatlan mondatra amikor a nyalizós gyerek azt mondja, hogy facebookon mindig ő ír rá arra akivel én is jóban voltam. Szóval alapvetően lehet a régi haverom sem kereste annyira az ő társaságát, csak mivel állandóan fényezte jól esett neki és "megtartotta" mint havert.

A házibulin elmondta, hogy a 3. srác többször volt már nála bulizni ami szintén rosszul esett mert ő több száz km-re él tőle, én pedig ugyan abban a városban, kb 20 perc busszal az út, de nekem nem szólt volna, hogy én is menjek, elvégre régen jóban voltunk.

Szerintetek a 3. sráccal azért tartja a kapcsolatot mert ő folyton dicsérte és ajnározta? Egyébként akivel jóban voltam haver azóta szintén nem keres.

Eléggé rosszul esik, mert tényleg nagyon jóban voltunk, nem veszekedtünk, én segítettem neki amiben csak tudtam.

22/f



2016. júl. 13. 23:04
 1/2 thedamn válasza:
Sajnos vannak olyan emberek, akiknek pont erre az ajnározásra van szüksége... Gondolom mennyire rosszul esett/esik ez Neked, de szerintem jobb, hogy így alakult, valószínűleg nem tekintett volna a barátságotokra úgy, mint valamiféle értékre. :(
2016. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thedamn válasza:
Egyébként valószínűnek tartom, hogy ez a barátságuk alapja. A nyalizás.
2016. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!