Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichológiában jártasokat...

Pszichológiában jártasokat kérdeznék, hogyan lehet megkedveltetni magunkat egy emberrel és bókolni, úgy hogy még sem klasszikus értelemben bókolunk?

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem, hogy semmi haszon nélkül szépeket mondani egy embernek? Úgy hogy cserébe nem várok semmit, nincs szándékom csak pusztán közlöm vele amit gondolok, és ezt hogyan lehet szavakba szedni egyáltalán? Nem nyomulásra és nem valódi bókolásra gondolok. Milyen érzelmeket vált ki ez a célszemélyből?
2016. dec. 10. 20:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Magával és velem kapcsolatban milyen érzelmeket?
2016. dec. 10. 20:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, már eleve az a célod, hogy megkedveljen. Szóval annyira nem passzol ez.


De értem, mire gondolsz. Légy határozott, ennyit tudsz tenni. Legyen szó bármiről, amit ismersz, dicsérd meg, de kissé flegmán. Így nem az fog lejönni, hogy nyomulsz, hanem hogy valóban értékesnek találod annak ellenére, hogy közönnyel viszonyulsz mindenhez.

2016. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez megfelelési kényszer, mondhatni egyenlő a kisebbségi komplexussal. Laikus pszichológiai nyelven neurotikus (depresszív) személyiség, ha nagyon akarod kifejtem.
2016. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!