Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért cseszegetnek a környék...

Miért cseszegetnek a környék "nagykutyái" folyamatosan, mit akarhatnak tőlem, hogyan tudnám őket lerázni? 25f

Figyelt kérdés

Itt konkrét drog dealerekre/gengszterekre gondolok ilyen 30-40 éves felnőtt kigyúrt, tipikus agresszív vadállatok.


Lehet én vagyok részben a hibás abban, hogy így "észre vettek" de ez így nem lesz okés azt érzem.

Engem sem kell félteni amúgy elég sok bulin ott vagyok kb minden hétvégén, csajozok,iszok,balhézok néha (de komolyan soha nem én kezdeményezem ezeket a balhékat.

Igazából mindenki azt hiszi, hogy én valami star vagyok mert sok lánnyal kavargattam mostanában, de komolyan mondom hogy rohadtúl nem ígyvan.


Tegnap is oda jött hozzám az egyik bandatag "hallottam, hogy múltkor probléma volt veled, ugye tudod hogy oda az xy-helyre nem kell menned többet", ha meglátnak egy csajjal akkor is folyamat engem figyelnek. Ha jól érzem pusztán tényleg csak jól érzem magam akkor is folyamat néznek így 6-7 személy egyszerre.

FELNŐTT emberek mi a szart akarhatnak tőlem?? Egyébként fele banda a haverom, és a másik fele konkrétan szerintem megakar ölni.

Próbáltam már beszélni is velük erről, de nem tudják megfogalmazni mi a bajuk velem. Lehet szimpla irigységből csinálják ezt?

Tény volt a múltban egy olyan húzásom, hogy drogot árultam és eléggé megcsappant ez miatt a ő bevételük, de az már 2 éve volt.

Hogyan kéne kezelnem ezt a helyzetet? Életemben nem találkoztam hasonlóval, hát egy szaros kölyök vagyok ezekhez képest miért nem hagynak békén?


2016. dec. 11. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Sosem értettem, hogy az ilyen értelmetlen kamu kérdéseknek mi értelme.
2016. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Valakinek agyára ment a GTA!
2016. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aki nem tud értelmes választ adni az máshol élje ki magát, ha kérhetném!.
2016. dec. 11. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
nem kellene össze vissza pisilni.
2016. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Értelmetlen kamu kérdésre mégis milyen válaszokat vártál? Aki kicsit is benne van az éjszakai életben, akárcsak távolról is, az röhög ezen a kitalált történeten.
2016. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi sztori lett. Kevesebb Keresztapát nézz legközelebb.
2016. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dugd az ujjadat a seggedbe és akkor felébredsz.
2016. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem emlékszem már, régen játszottam vele utoljára, de ha küldetéseket csinálsz a klánnak, akkor mintha megkedvelnének, vagy akkor is ha betartasz a többi klánnak.
2016. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!