Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi az oka hogy le...

Szerintetek mi az oka hogy le vannak pontozva a hasznos válaszok? Mit élveznek ebben az emberek?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a kérdéseket és látom hogy rengeteg hasznos válasz le van pontozva nullára. Miért nem reálisan pontoz a többség?
2016. dec. 13. 17:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem írtak egy scriptet a trollok ami egész nap bújja az oldalt és lepontoz mindent :D
2016. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

1.) Mert primitív.

2.) Mert rosszindulatúak.

3.) A kettő együtt.


Én is így szoktam járni.

2016. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Mert az a bizonyos, rejtélyes "piros gomb" felpiszkálja az emberek kíváncsiságát.
2016. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

Mert emberek nagyja, vadbarom.

De sebaj. Nem %, csak válasz számít. Ha kérdező %ot néz, vessen magára.

2016. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Kapott már zöldet 17%os ember is és pirosat, 96%os is.
2016. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy létezik a lepontozás gomb. Minek az?
2016. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

A családi kapcsolatok kategóriában pl szinte az összes válasz le van pontozva.

De most olvastam az egészség kategóriában hogy többet javasolták egy lánynak hogy el kell olvasni a fogamzásgátló szedése előtt a tájékoztatót és ott is szinte minden ilyen válasz nulla százalékos.

Az is igaz hogy nem ez a fontos itt de ha valaki segítő szándékkal ír hasznos választ, akkor szerintem nem normális dolog csak azért is egy pirosat oda nyomni.


Nektek zöldet adtam!

2016. dec. 13. 17:36
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

Alapvető gond, hogy ellent mersz mondani. Mivel a kérdések zöme nem tanáccsal vagy a megoldással függ össze, hanem az önigazolások keresésével, ezért akár hasznos egy válasz, akár nem, a kérdező nem azt olvassa, amit szeretne, így marad a piros pacsi.

A baj meg az, hogy az embert nagyban befolyásolja a hangulata, és ha tényleg beleadok apait-anyait, és foglalkozom a dolgával, netán időt áldozok rá, és keresgélek ezt-azt még neki neten, és látványosan lepontoz, akkor hajlamos eldurranni az agyam és óhatatlanul elküldöm a vrrsfszba, utána meg engem marasztalnak el, ő meg jót röhög a markában :D

2016. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8as: ó én is hányszor jártam így!:)
2016. dec. 13. 17:39
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Mer így vezetik le a stresszt :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Most ezen a kérdésen is miért a szarért kell lepontozni mindenkit? neki az a név tetszik és akkor le kell pontozni nullára :DD

2016. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!