Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nagyon durván részeg...

Egy nagyon durván részeg ember aki már ilyen elnyújtottan beszél, tud hazudni és manipulálni?

Figyelt kérdés
Ha mond bármi hihetetlent, akkor azt komolyan lehet venni, lehet hogy csak eddig nem merte elmondani de már ilyen állapotban elhagyja minden gátlását és nem bír uralkodni magán vagy képes még így is hazudni valaki (összetett céllal)?
2016. dec. 13. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg képes lehet, az alkohol nem igazságszérum.
2016. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem a túl sok alkohol nem korlátozza be az olyan mentális folyamatokat, mint a manipuláció stb.?
2016. dec. 13. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott, helyben aligha tud komplikált manipulációt kiötölni. De egy előre megalkotott "tervet" követni, ahhoz igazodni simán.
2016. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én tántorgó,összeakadt nyelvű részegen is nyertem házi póker versenyt,vagy csíptem fel nőt ebben az állapotban.

szóval én legalábbis ilyen állapotban is tudok hazudni és manipulálni ugyanúgy.

2016. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aki már elég sokat volt részeg, valamennyire tudja kontrollálni a gondolatait ilyen állapotban is. Lehet hazudni tudatosan és részegen.
2016. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Voltam màr részeg nagyon durván. De volt egy hazugsàgom, amihez részegen is igazodtam. Màsnap mondta hogy hisz nekem, mert részeg ember...

Szóval nem mindig mond a részeg sem igazat.

2016. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz manipuláció alatt? Írd le a konkrét példát, sokkal egyszerűbben tudunk válaszolni.
2016. dec. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy szerelmi vallomások lenne szó konkrétan, még egy kérdésről: "járunk?"
2016. dec. 14. 02:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki mar elnyújtottan beszél, az már azt sem tudja mit mond.Szóval tök mindegy egy részegnél, igaz-e vagy nem amit mond, mert 99% hogy elejétől végéig nettó marhaság.
2016. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!