Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarnak engem iranyitani?

Miért akarnak engem iranyitani?

Figyelt kérdés
folyton mindig mindenki megakarja mondani hogy szerintük mi a jó Nekem,amikor sokszor fogalmuk sincs hogy mit szeretnek es mit szeretek,mindig mindenki idaig bele szolt az életembe,sokszor nem hagytak ervenyesulni

#szeretet #önálló döntés
2016. dec. 14. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mióta párkapcsolati dolog?
2016. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rossz helyre írtam
2016. dec. 14. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán azért mert irányítható vagy? Mert határozatlan vagy, aki képtelen a sarkára állni?


Mivel ha határozott lennél, akkor ki tudnál állni magadért, hogy mindenki fogja be a száját, a te életed, azt csinálsz, amit akarsz!

2016. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de nem szeretekm veszekedni sem ,ha mást csinálok ami pl anyának nem tetszik elkezd velem veszekedni,meg hogy jaj ö rosszul érzi magát,meg hogy csak a gond van velem ,szeretném ha ö is boldog lenne nem akarom én is megbántani, elég pocrossz volt eddig az élete,de már felnött nö vagyok szeretném ha nem irányitana és azt szeretném végre csinálni ami nekem jól esne nem mások amit elvárnak tölem,kislányként mindig azt csináltam általába de ö szerintük még sem ,soha sem csinálhattam azt sem ,manipuláltak,stb.milyen neveletlen lány vagyok stb,csak bántottak kiabáltak velem az akaratomat elnyomták,igaz nem volt pénzünk akkor sem ,és még is is jó kislány voltam de ök szerint csak a bajt okoztam de m

de nem akarom a múlton rágodni és mindig felhozni,de valami nincs rendben felnött nökénz más is irányítani probál ,akár hol járok a munka helyemen vagy bárhol ez miatt sincs tiszta életem

2016. dec. 15. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!