Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Nem bírom idegileg. Miért akarnak irányítani 23évesen

Figyelt kérdés
A barátnőm szülei teljesen rám szálltak mostanság.eddig nem dolgoztam és az volt a bajuk hogy csak otthon ülök. nemrég elmentem külföldre ahonnan pár nap után hazajöttem mert a főnök szívózott velem.erre felhív az barátnőm tuti jössz ma hozzánk mert a szüleim "lehet" beszélni akarnak veled. futok a buszra lekésem. az anyukája felhív direkt lekésed mikor fontos megbeszélésünk van ma stb.. és egyszerűen nem értenek meg engem..mire jó ez nekik?amikor összejöttünk akkor mondtam a szüleinek fiatalon akarok családot sok pénzt stb.és mivel nem dolgozok kb 4 hónapja ők azt hiszik hogy szar ember mellet van a lányuk. meg hogy ne szerencsejátékozzak mert bla bla.. miért akarják mások irányítani az életemet? és hiába mondok bármit,nem értenek meg :(
2013. márc. 11. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te életedet akarják irányítani, hanem a lányuk életét akarják a lehető legjobban megvédeni.

Hogy kitől? Tőled.. Végül is így olvasva is egy haszontalan embernek tűnsz.

Volt állásod külföldön, és mert a főnök szívódik te rögtön kilépsz. Ilyen hozzáállással sosem lesz pár hónapnál több munkád mert szinte mindenhol ez megy. A főnökök mindig szívódnak a beosztottjaikkal. Ha mindenki kilépne ezért azért leshetünk..

A másik. Ha tudom hogy találkozom van, akkor nem az utlosó pillanatban indulok el. Így érthető ha a szülők egy kicsit rossz néven veszik hogy várnak és te akkor sem mész időben.. Miért nem lehet elindulni fél órával korábban? Inkább érj oda hamarabb mint hogy elkéss..

Anyaként én sem örülnék ilyen embernek a lányom mellé. Megbízhatatlan vagy minden téren.

2013. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100 %-ig egyetértek az elsővel!
2013. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Haszontalan, munkakerülő, szerencsejátékfüggő szegény ember a kérdező :(
2013. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azért jöttem el mert a főnök molesztált mivel meleg volt! a busz eddig 7 05kor ment és a héten már 7 00 ra volt kiirva azért késtem le. és egyszerűen nem ért meg senki
2013. márc. 11. 20:24
 5/15 anonim ***** válasza:

a menetrend csak tájékoztató jellegű, 10 perc + vagy - általánosnak mondható.


ha a főnököd meleg, akkor azt is mond meg nekik, mert így azt hihetik, hogy azért jöttél el, mert a főnök szólt, hogy ne egész nap facebookozzál.

Tessék munkát keresni, és máris sokkal jobb színben leszel előttük.

2013. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
elmondtam mindent nekik.de nem értenek meg mert hogy régóta igérgetek csak stb. szezon munkám volt tavaly is ami most indul áprilisban. addig alkalmi melókat vállaltam. és most nagyon rám szálltak
2013. márc. 11. 20:39
 7/15 anonim ***** válasza:

Én nem csodálkozom hogy már kezd eleged lenni belőlük. Tudod ha nekem a "link" vej jelöltem elkésne azzal a szöveggel hogy eddig 7 óra 5 perckor ment mindig a busz, de most kivételes pont 7-kor indult.. Erre azt mondanám, hogy - édes fiam. Nem 5 perccel au indulás előtt kell kint lenned az buszmegállóban ha találkozóra mész. Ennyire nem érdekel téged hogy találkozót beszéltünk meg, akkor én miért értselek meg??


A másik: Egy bizonyos életkor és élettapasztalat után én személy szerint nagyon nem tudom elhinni hogy a meleg főnököd téged hálózott be. Ezt egy az egyben egy idétlen kifogásnak tartanám, és sértve is érezném magam hogy ennyire hülyének akarsz nézni.

Tudod egy főnök sosem fogja a tekintélyét, jó hírét, sőt a megélhetését feláldozni azért hogy egy számára még idegen embernek a seggére másszon.. Nem egy pár hónapos munkástól fog szexuális élményeket elvárni, amikor ezeket teljesen diszkréten oldják meg. Még a hetero főnökök is óvatosan csapják a szelet a dolgozóival, félve a feljelentéstől, a zsarolásig. Majd pont a te főnököd fog a te feneked után sóhajtozni.. Na ezt nem veszem be.. Valami jobb hazugságot kellett volna mondanod.. Vagy inkább a teljes igazságot.

Utáltál ott dolgozni, eljöttél

Nem bírtad a kollégád fejét, eljöttél

Eleged volt külföldből, eljöttél.. Ezek sokkal hihetőbbek és elfogadhatóbbak..


Akárhogy is csűröd-csavarod a szavakat, te a szülők szemében nem vagy jó parti. Hogy őszinte legyek. Senki nem akar a családjába egy ingyen élő mihasznát..


Ha azt akarod hogy megkedveljenek, hogy elfogadjanak akkor bizonyíts.... Tessék munkát keresni, és nem 1-2 hónapig dolgozni ott hanem akár évekig. Tessék becsületes és megbízható lenni..

2013. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Megkaptam a privát üzenetedet. Kiemeltem az egyik mondatodat

" évekig 1 munkahelyen? ebbe senkivel sem fogok egyet rteni.nem rabszolga vagyok hanem szabad ember. senki se fog szabályozni főleg nem 80-100ezrekért.. ez nagyon vicces. a véleményem minden szivbaj nélkül megmondom minden munkahelyen a főnőknek is. minthogy mögötte sunnyogjak. ha kirúgnak lesz más kit érdekel. "


Ezek után ne csodálkozz ha nem vagy szimpatikus neki.. Nekem sem lennél az.. Ilyen hozzáállással ne is csodálkozz ha a szülők ki nem állnak, és eltiltanák a lányukat tőled.. Én is ezt tenném.

2013. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jobb leélni az életed 32éves korodig pl úgy hogy 6 éve dolgozol ugyanott 100 ezerért? semmi változatosság,semmi jó élet? szerintem akkor nincs értelme élni. ha azért élsz hogy dolgozz. hogy feladd a kifizetni valókat és magadra ami a legfontosabb ne jusson..
2013. márc. 11. 22:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen magas szintű végzettséged, képzettséged van, hogy annyira nagyra vagy magaddal? Simán egy link, munkakerülő, lusta parazita vagy. És hazudozol össze-vissza.
2013. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!