Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért állnak hozzá úgy az...

Miért állnak hozzá úgy az emberek, hogy a hétköznapokon nem lehet elegánsan öltözni? Többi lent…

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy itt is nagyon gyakran olvasok olyan kérdéseket főleg a karácsony közeledtével, hogy pl. valaki belinkeli az oldalt hogy milyen ajándékot venne a barátnőjének pl. karácsonyra. És mondjuk az egy feltűnőbb Swarovski nyakék, vagy egy csinos Art'z modell ruha. Erre rögtön azt írják a legtöbben, hogy nagyon szép, de túl feltűnő, és gondolja at a kérdező hogy az adott hölgy milyen alkalmakra és hányszor tudná felvenni például az adott ékszert vagy ruhát. Holott szerintem, pl. egy irodai dolgozó simán felvehet a hétköznapokon is egy ilyen ruhát vagy ékszert. Konkrétan belinkelek egy olyan nyakéket és egy olyan ruhát amit nemrég feltették itt kérdésként, És szerintem ezek speciel simán hordhatóak hétköznap is. Ti mit gondoltok erről? Baj ha valaki hétköznap is elegánsan öltözik?


[link]


[link]



2016. dec. 15. 05:31
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Zöld láthatósági mellénnyel kimondottan ajánlom!
2016. dec. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
egy tanáron vagy ügyvédi irodában el tudom képzelni. ha bevállalós az illető.
2016. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
elegáns != ízléstelen
2016. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy mindig azt veszem föl amit szeretnek és soha nem befolyásolt hogy mások mit gondolnak. :)

Ajándék szinten meg soha senki nem panaszkodott nekem, :) azt adom ami a lanyhoz illik és tudom hogy tetszeni fog neki. :)

Azt ved föl amiben jól érzed magad!!

2016. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a nyaklánc szép lehet sok mindenhez.És ha olyan a stílusa.Egy nő hogy öltözzön?Csőnadrág,meg férfias ruhák oszt ennyi hétköznap?Miért ne élhetné ki a fantáziát kreativitást így is valaki.Én ékszereket is készítek(varrok is) csipkenyaklánc,elegáns ékszer alap hétköznap is,ha nem ésszerűtlen,nem akad bele valamibe,pl.kézfejdísz,nagy gyűrű autóvezetéshez.(kormányvédőbe)
2016. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem igenis lehet elegánsnak lenni a hétköznapokon! Rám sokkal jobb benyomást tesz rám egy olyan illető, akin hasonlóan csinos, és kicsit különleges holmikat látok. Ezzel azt árulja el magáról, hogy jó az ízlése, szereti a szépet, és egyéniség, aki nem mindenben másokat követ. :)


34/F

2017. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!