Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem szégyellitek el magatok...

Ti nem szégyellitek el magatokat néha?

Figyelt kérdés
Annyi ember siránkozik itt, hogy szar az élete stb. De semmit se képesek tenni. Felkeltem ma hajnalban, és zongorás videókat néztem... Óvodás korú kisgyerekek képesek zongorázni, elképesztően. Néhány felnőtt ember meg semmire se képes. Példaként anyám, aki még csak nem is dolgozik. Végig nézni azt ahogy apám teszi ezt helyette betegen. Miért vagyunk ennyire gyengék? Annyi lehetőség van egy emberi lényben. Miért nem tudunk felülemelkedni a rabszolga proli léten? Sajnálom hogy ilyen kifejezéseket kell használnom, de ez az igazság. Én is ilyen vagyok. Nem tudunk küzdeni. Nem használjuk ki a bennünk lakozó lehetőségeket... Szinte semmit. Ítélkezünk, hibákat keresünk a másikban. Azt hisszük mi vagyunk a legjobbak. Nem. Csak unalmas szürke alkotórészei vagyunk a proli társadalomnak. Egy a nyolcmilliárdból. Mindenkit lenézünk. De semmi értéket nem produkálunk. A legtöbb ember ilyen. Szálljatok magatokba... Aki öngyilkos akar lenni, vagy csak utálja az életét és mindenért a külvilágot okolja, az gondolkozzon el magán, de tényleg igazán.
2016. dec. 19. 08:33
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
2016. dec. 19. 08:33
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
Kicsit tulliheged a dolgot. Anyadat meg ne szapuld.
2016. dec. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Okom van rá.
2016. dec. 19. 08:46
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Majd amikor rá leszel szorulva, hogy pénzt keress akkor földet fog érni a lábad.
2016. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Soha sem fog. Inkább meghalok.
2016. dec. 19. 09:47
 6/32 A kérdező kommentje:
És egyébként a kérdésre várok választ, nem pedig véleményt rólam.
2016. dec. 19. 09:49
 7/32 piriiiii ***** válasza:
96%
Szerintem Te szállj magadba. Az utolsó mondatod miatt.
2016. dec. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 piriiiii ***** válasza:
94%
Egyébként de, igen, el szoktam magamat szégyellni néha, de egészen más okokból. És nem fordul elő gyakran.
2016. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
41%
szánalmas vagy kérdező
2016. dec. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked még soha nem volt semmilyen komoly problémád az életben.
2016. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!