Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BUDAPESTI kutyások nem szégyel...

BUDAPESTI kutyások nem szégyellitek magatokat?

Figyelt kérdés

Azokhoz a kutyatartókhoz szól a kérdés, akik odasz..atják a kis kedvencüket az utcára és szépen ott is hagyják, végül is minek is fölszedni, ugye?!


Most még hagyján, mert csak simán undorító, de amint melegszik az idő egyre jobb lesz a szaga is meg a legyek is imádják. Komolyan, nem szégyellitek magatokat? Ez hogy van, otthon is a rász...rtok a parkettára és 'majd valami lesz vele' alapon ott hagyjátok?


Én is kutyatartó vagyok, de mindig fölszedem, akár látta valaki, hogy odacsinált, akár nem! Egy sima nejlonzacsi is megteszi... 6. kerületben lakom és rengeteg a kutyasz.r, pedig mossák a járdákat.



2014. márc. 19. 23:42
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
36%
Nem :)
2014. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
38%

Érdekes, hogy a minden szombat-vasárnap reggel telehányt utcák nem zavarnak... Se a kutyák által telehugyozott sarkok, szobrok, padok.

(Nincs kutyám, csak egy észrevétel.)

2014. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
40%
A sima nejlonzacsidat a hajadra kenheted. Soha az életben nem bomlik le... Nem szégyelled magad???? Most csak egy nejlonzacsi, de évtizedek múlva elönti a Földet a sok le nem bomló nejlonzacsi. Szégyelld magad, és provokálj másokat!
2014. márc. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

"Érdekes, hogy a minden szombat-vasárnap reggel tele..hányt utcák nem zavarnak... Se a kutyák által telehu...gyozott sarkok, szobrok, padok.

(Nincs kutyám, csak egy észrevétel.)"


Én speciel a fákhoz viszem pisilni a kutyát.


És de, nagyon is zavarnak a teleh..ányt utcák, ahogy az is, hogy a sok fsz külfölditől zeng az éjszaka én meg moziba nem tudok elmenni, nemhogy átmulatozni az éjszakát. És az is zavar, hogy bunk.ó francia szomszédaim vannak, akik azt hiszik, övék az egész ház és zajonghatnak. De ez most a kutyás téma. Ja és az utcák egész héten tele vannak hányva, de hadd fokozzam, össze is vannak sza.va, és az nem kutyagumi.



"A sima nejlonzacsidat a hajadra kenheted. Soha az életben nem bomlik le... "

Oké, kedves kötekedő embertársam, legyen akkor konkrétabb a megfogalmazás: SPARBÓL lenyúlt morzsás nejlonzacsi is megteszi, vagy dm-es, vagy rossmann-os, k..vára mindegy, rajta van a zöld jelzés, hogy milyen baromira lebomlik a kutyagumival együtt.

2014. márc. 19. 23:58
 5/50 anonim ***** válasza:
61%
egyébként min húztad fel magad így késő este, hogy ezt a kérdést kiírtad? :) (még nem válaszoltam, csak kíváncsiskodok)
2014. márc. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
15%

A kutyák gumit szarnak nem szart?

Oda viszem a kutyámat egy fához vizelni. Mit szólnál hozzá ha téged vizelne oldalba,mondjuk egy kutya.

2014. márc. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
94%
Bizony nem szép dolog a kutyatartóktól.Sajnos a gond nem csak itt van,az emberek szemetelnek,és összefirkálják a falakat,padokat stb.Ezért tartunk ott ahol tartunk.Nem csak a kutyatartóknak, hanem minden embernek jobban oda kellene figyelnie a tisztaságra.Erre kellene több gondot fordítania az államnak,hirdetésekkel vagy közellenőrőkkel.Tudom ez nem válasz a kérdésedre,de engem is zavar amikor a gyerekem a játszótéren a cipőjével összeszedi a kutyaszrt és hozzá be a lakásba.
2014. márc. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
75%

"Én speciel a fákhoz viszem pisilni a kutyát."

Mertem remélni, ha már kutyás gazdákat kritizálsz, legalább nem hagysz magadon ilyen könnyű fogódzkodót. Nem gondoltam, hogy te pisilteted össze az utcákat. Csak arra akartam rávilágítani, hogy annyi, de annyi dolog miatt lehet bosszankodni, hogy kár a gőzért. Mert kik olvassák ezt a kérdést? Akik a, pont lekakilják, hogy hova kakil a kutyájuk b, nincs is kutyájuk, c, felszedik a kutyakakit. Elhiszem, hogy jó kiereszteni a fáradt gőzt, de inkább játssz a kutyusoddal egy jót, ne húzd fel magad feleslegesen.

2014. márc. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 MolotovPunk ***** válasza:
54%

Amit te állítasz kedves kérdező teljesen jogos,de általában ez nagyrészt a panel kutyásokra jellemző dolog.Tapasztalatból mondom.Én is panelban lakom,de még csak meg sem fordult a fejemben,hogy a lakásomban bent kutyát tartsak.

De visszatérve előző témához el kell mondjam rengeteg baj van velük.A játszóterekre is beviszik a kutyáikat és össze sz_rják a homokozókat is,ahol gyerekek vannak.Azt már meg sem említem,hogy milyen betegségeket lehet elkapni kutya ürüléktől...

Vannak jó nyugati országok,ahol az ilyen dolgokat (mint az ott hagyott kutya gumit) keményen súlyos pénzbírsággal büntetik,itt is azt kéne tenni,csak hát őszintén a magyar közterület felügyelők rakás sz_rt nem érnek.Előbb megbüntetik azt,aki kb 2 percig tilosban parkol,vagy azt aki plakátot ragaszt a villanyoszlopra...Ezért tart ez az ország balkáni szinten.

2014. márc. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik a kérdésre válaszoltak.


Azért húztam fel magam, mert már megint reggel mosták az utcákat és így késő este dugig van kutyagumival minden, pedig csak 10 másodperc összeszedni... Ennyi szép érzéke ne lenne az embereknek? A csillivilli hám meg póráz ott virít a cukimuki kiskutyán, de a kakit otthagyja a nagyon idényes gazdi. Ráadásul tele van kajáldákkal a környék, de a székektől 1 méterre ott a kutyasz.r.


Én társasházban lakok, nem kertes házban, mégis összeszedem. Sok gazdit látok egyébként, aki összeszedi.


Én kutyám pl. elég durván beteg volt és ment a hasa, hajnalban mentem vele, senki nem látta, hogy odaf.sott a járdára, de összeszedtem, amennyire tudtam.

2014. márc. 20. 00:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!