Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti se szeretitek ha gépezés...

Ti se szeretitek ha gépezés közben néznek?

Figyelt kérdés
Én ha elmennek mögöttem mindig oldalt váltok vagy bezárom mert zavar, az is zavar ha megkérdezik hogy mit nézel. Ez már nálam reflex.
2016. dec. 19. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, kifejezetten imádom. :D

Engem általánosságban frusztrál, ha az emberek a saját dolguk helyett azzal foglalkoznak, amit épp én csinálok. Az a csúcspont, ha még meg is kérdezik, mit csinálok. Semmi közük hozzá, és ha valamivel el vagyok foglalva, akkor ezzel csak megzavarnak az adott tevékenységben, legyen az neten szörfölés, olvasás, sorozatnézés vagy akármi.

2016. dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak munka közben.
2016. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Még azt hozzá teszem (grafikus vagyok), hogy nincs rosszabb annál, amikor a megrendelő (mint vadidegen), esetleg a főnökkel mellettem ül és interaktívan mondja, hogy mit szeretne, különösen ha valami politikusról, zenészről vagy más ismert emberről van szó.

Mer' ugye, ez az "idegenség" elég egyoldalú, mert adott esetben én épp előző nap láttam őt egy "mémgyári" berhelt fotón, és ha ránézek, ugyanazt a képet látom, és elfog a röhögőgörcs.

2016. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éngem is, főleg amikor facebookozok :D
2016. dec. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!