Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ti inkább az egyszerűbb...

Fiúk! Ti inkább az egyszerűbb de csinos vagy inkább azokat a lányokat szeretitek akik kiteszik magukat?

Figyelt kérdés

Nem rosszindulatú ez a kérdés . Csak èrdekel. Egyszerűbb de csinos az ugy èrtem hogy pl egy fehér póló egy farmer és egy feltűnőbb nyaklánc vagy egy farmer dzseki.vagy csak úgy igènyes,mindig tiszta haj, szép arc,szep bőr. Vagy inkább azokat akik kiteszik a mellüket vagy a segguket. Tudom hogy sok ilyen hasonló kérdés van , de erre a kérdésre sose láttam a választ. Persze nem ítélem el a második "kategóriát" csak szamomra elszomorító hogy pl facebookon vagy az utcán nem érdeklődnek a szép természetes lányok iránt csak a magukat mutogatok után mennek... tehát ha kitesznek egy képet ahol természetesek azokat általában mindig a lányok tetszikelik de a fiúk nem... de az agyon sminkelt csucsoritos lányok több mint 100 likot kapnak ,és több mint a fele fiú... Nem a saját "rondasagom" (😂) miatt írtam ki ezt a kerdest. Értelmes válaszokat pls.

(A hibákért bocsi)



2016. aug. 15. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

inkább az egyszerűbb lányok jönnek be, azaz nem, CSAK azok, a kipakolós lányok nem tetszenek, nem hiszem, hogy olyan belsővel rendelkeznek ami számomra fontos...

0 smink tetszik a legjobban :) természetes arc, legszebb smink rajta a mosoly :P


23F

2016. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszerűbb de aranyos csajokat.
2016. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azok a lányok akik a saját testükkel játszanak kirakatot, részemről alapjáraton felejtősek.

Csak hát nyilván van egy bizonyos réteg, akinek bejön az ilyesmi, meg akik az életüket is a facebookon élik és orrba-szájba nyomkodják a like gombot, stb... de az ilyenek miatt meg ne legyen hiányérzeted :D

2016. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tudod kik a nagyon menők ezeken a közösségi médiákon? Akiknek van annyi hogy letöltsenek egy appot ami korrigálja minden kis apró hibájukat. Smink se kell. Lány ismerőseim fele nem is úgy néz ki valóságban mint ahogy a profilképen.
2016. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

[link]

így is lehet nézni :D


23F

2016. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az aki egyszerűbb, és közben magát adja. Mert tudom, hogy elég sokan vannak akik azért öltözködnek "egyszerűbben", mert nem mernek kihívóak lenni. Önbizalomhiány, rondának tartják magukat stb. De ha tehetnék öltöznének ők is kihívóbban. Ezt sem szeretem.


Szerintem egyértelműen az az igazán szép nő, aki jól érzi magát a testében mert ez meglátszik, és mellé nem öltözik igazán kihívóan se nem sminkeli agyon magát.

2016. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A likeok száma nem mérvadó és általában az egyszerűbben öltözködő lányok számomra jobban tetszenek, mert nem kelletik magukat, mint egy darab húst. Továbbá nagyon sokszor szellemileg jóval érettebbek a feltűnöbb lányokhoz képest, legalábbis ez az én véleményem. 24F
2016. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokadlagos szempont, nem igazán érdekel. Ha egy lány megbízható és hűséges, megad mindent, akkor teljesen hidegen hagy, ha kipakolja a melleit.

A "kipakolós" lányok azért kapnak több lájkot és érdeklődést, mert bevállalósabbak is. Könnyebben kaphatóak, nem prűdek. Egy egyszerűen csinos lány is ugyanúgy kap érdeklődőket, csak kiesik a szexéhesek egy része.

2016. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát sokszor ez a nő, aki kitesz mindent, nagyon ellenszenves és süt róla a beképzeltség. Szemnek szép, meg egy menetre elkelne, de mint barátnő tuti nem. Így marad az aranyos, a szolidabb, kedvesebb lány.
2016. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom en azt elkepzelni, hogy a masodik kategoria bejon az erettebb ferfiaknal!
2016. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!