Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet hogy a legtöbb...

Hogy lehet hogy a legtöbb orosz ennyire jól néz ki/szép?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy orosz srácot és nem mondom, hogy robda. Sőt, ha őszintének kell lennem, sokkal férfiasabban néz ki, mint a legtöbb férfi ismerősöm. Megmutatta a barátnőjét is és ő is hihetetlenül gyönyörű.


Ezeket mind női szemmel mondom. Nem tudom, más hogy vélekedik erről a témáról, de több ismerősét is láttam már és róluk sem vélekedem másképp.


2016. dec. 19. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember és az ismeretségi köre, esetleg néhány netes keresés alapján nem igazán lehet átfogó képet alkotni egy teljes nemzetről. Minden bizonnyal ugyanúgy ott is vannak irgalmatlan rusnya és ápolatlan emberek. :D
2016. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én is ezen a véleményen vagyok (évtizedek óta), hogy az oroszok valahogy... szép emberek. De uez a sztereotípia meg fordítva igaz pl az angolokra, hát (szerény vélemény) ott meg sikerült begyűjteni a ritka ronda embereket.
2016. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Grùzok is gyönyörűek szerintem, meg az oroszok is :)

De relatìv, pl szerintem a nèmetek/svèdek undorìtòak, a barátnőm meg oda van èrtük.

2016. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
A szláv lányok a legszebbek!!!
2016. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Szóval ismersz egy orosz srácot meg láttál egy képet egy orosz lányról és az a kérdés hogy miért gyönyörű mind a 150 mllió orosz...
2016. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én jártam már Oroszországban, szerintem a "legtöbb orosz ennyire jól néz ki" nem állja meg a helyét. A legtöbb orosz eléggé visszafogottan él (sokak ápolatlanul) és sajnos mostanság így is marad a rubel árfolyama miatt.
2016. dec. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont, hogy nem tetszenek, olyat "tepsi" fejük van. Nem tudom jobban megfogalmazni, de az a tipikus orosz arc, ami szerintem nem szép.
2016. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 kosziiii en is az vagyok!
2019. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!