Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok mindig ugyanúg...

Miért nem tudok mindig ugyanúgy írni?

Figyelt kérdés

Van hogy jobbra dölt elnyújtott nagy betükkel írok, van mikor álló kis betükkel írok

, van hogy nem lehet kiolvasni és a két vonal között írok úgy hogy nem érnek hozzá a betűk a vonalakhoz. Miért van ez? Eléggé zavar



2016. dec. 19. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, nem kell kiírjak kérdést xD bocsi hogy nem válaszolok érdemit de nem tudom. Mindenesetre velem is ez van. Csak az enyém gyakran balra dől. Viszont máskor meg egyenes. És hiába akarom direkt egy irányba dőlve írni nem megy, csak ha "a kezem akarja". Idegesítő.
2016. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez a problémám nézegettem az előző évi dokumentumokat amiket találtam és teljesen máshogy írok most. Sőt nekem az aláírással is vannak problémáim mert soha sem egyforma. Ez pl bankba elég gáz

Bár én inkább csak nevetek rajta

2016. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Befojásolhatják az éppeni érzelmeid pl ha mérges/ szomorú/ feldultabb vagy akkor csúnyábban ha jó kedved van szebben írsz

Én észrevettem magamon azt is hogy attól függ mennyire szeretem az adott tanárt/ tanórát vagy attol hogy az az óra amin ülök mennyire köt éppen le, mennyire élvezem.

Gyakran ha nagyon unalmas az óra rettentő csúnyán, össze vissza írok úgy hogy én sem tudom később elolvasni

2016. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fersk ***** válasza:
49%
Elég sok választ írtam itt a GyK-n, most visszanéztem párat - hát nem látok különbséget... :)
2016. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aperitif ***** válasza:

Velem is ez van. Legzavaróbb, hogy az aláírásom is változó, volt már olyan, hogy a bankban ismételni kellett az aláírásomat, mert még csak nem is hasonlított az eredetihez.

Valószínű, hogy un.formai diszgráfia van a háttérben.

[link]

2016. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!