Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, csak mert...

Rossz ember vagyok, csak mert nagyon irigy vagyok?

Figyelt kérdés
Mert ha nekem nem sikerül valami és a másiknak igen akkor rosszat kívánok neki, hogy neki se sikerüljön, vagy ha nekem nem sikerült valami akkor annak szurkolok, hogy másnak se.

2016. dec. 20. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem rossz ember vagy, nem szimpatikusak az ilyen emberek
2016. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, az vagy. Te tudod, hogy az akarsz-e maradni vagy kezdesz valamit ezzel a gusztustalan jellemhibáddal.. Használhatnád például motiválóerőnek ahhoz, hogy te is keményeben odatedd magad és elérj dolgokat, egyre kevesebb okod lenne irigykedni.
2016. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Válaszold meg saját magadnak ezt a kérdést: rossz ember az, aki másnak rosszat kíván?

Na ugye.

2016. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az előző válaszolók nagyon álszentek, ez, amot leírtál, egy kicsit mindenkiben megvan.

Amíg csak csendben esz téged az irigység, addig nem vagy rossz ember, hiszen nem ártasz senkinek magadon kívül. Ha már akcióba lendülsz azért, hogy a másikat megfúrd - na akkor rossz ember vagy.

2016. dec. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megjegyzéseket teszek és elfog a gyűlölet az illető iránt és ezt szóvá is teszem
2016. dec. 21. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember, de van egy rossz tulajdonságod. Ha már felismerted és elfogadtad, érdemes megpróbálni változtatni rajta.
2016. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!